2022 Coastal Carolina Fuarı’na eşlik edecek yeni sürüşler, oyunlar

LADSON, SC (WCBD) – Yeni arabalar, daha fazla oyun ve cüretkar yiyecekler bu sonbaharda Coastal Carolina Fair’i ağırlayacak.

Fuarın sahibi ve yöneticisi Charleston Exchange Club, Nisan ayında yeni bir şirketin Ladson Fairgrounds’da bu yılki etkinlikte eğlence araçları, yiyecek ve oyunlar sağlayacağını duyurdu.

Coastal Carolina Fair, sonbahar mevsiminin tam ortasına, tipik olarak Cadılar Bayramı ve Seçim Günü arasına düşer ve genellikle çok daha soğuk havaların başlangıcında hoş karşılanır.

Fuar organizatörlerine göre Reithoffer Shows, “şimdiye kadar üretilmiş en muhteşem sürüşlerden bazıları” da dahil olmak üzere sayısız yeni sürüşü yarı yolda getirecek.

Daha önce hiç fuarda bulunmayan 10 yeni araç arasında “The Beast”, üç hız treni ve 126 ft uzunluğunda dev bir Hollanda tekerleği yer alıyor. Ayrıca fuar alanı boyunca çocuklar için geziler ve yeni karnaval oyunları da olacak.

Ve damak tadınızı hazırlayın, yeni yiyeceklerden biri kurabiyeye batırılmış hindi budu içerir. Fuar, bir Facebook gönderisinde “Çerezlerle her şey daha iyi” dedi.

Henüz tam bir eğlence programı açıklanmadı, ancak fuar organizatörleri Yonder Mountain String Band’in bu yılki etkinlikte öne çıkan eylemler arasında olacağını söyledi.

Coastal Carolina Fair 27 Ekim Perşembe günü başlayacak ve 6 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

GÜZ EĞLENCE REHBERİ: Lowcountry genelinde meydana gelen düşme olaylarının bir listesi (buraya tıklayın)

Leave a Comment