44000 TL Ödemeler Anında Hesapta Olacak

44000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisine başvuracak ve işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlara yönelik yeni kampanyada 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi sağlanacağı açıklandı. bulundu İhtiyaç duymanız halinde başvurunuzu yaparak banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarından yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımıza duyurulur. 44000 TL3 ay vadeli ve 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan Vatandaşlar, bu kredilerin şartlarına uygun olarak aynı gün hesaplarına ödeme yapana kadar ihtiyaç kredisi ödemeleri aşağıdaki bankalar aracılığıyla yapılacaktır. 44000 TL’ye kadar kullanacaklar.

Kredi Başvurmak isterseniz banka kredi notunuz 1500 ve üzeri ise işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılacak ve bu onaylı kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuçlar verilecek ve ne kadar onay aldıkları belirtilecektir. SMS ile gösterilebilir. Acil kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak vatandaşlara sonuçlar 5 dakika içerisinde verilmektedir. En yakın banka şubesine giderek kredi alabileceğiniz kampanyalardan yararlanacak olan vatandaşların öncelikle bireysel müşteri olması gerekmektedir.

Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına krediyi yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını yazıp 44 25’e gönderin.

Denizbank

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istedikleri takdirde, Denizbank’ın mobil uygulamasına giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilecekleri gibi, cep telefonlarına SMS göndererek de ihtiyaç kredisi alabilirler. 32 80’e göndereceğiniz mesaj ile hızlı bir şekilde kredinize başvurabilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz. 32 80 numarasına mesaj attıktan sonra kredi kullanacak kişilere 5 dakika içerisinde sonucu ulaşacak ve bu onaylanan krediler de şartlara uygun olarak aynı gün içerisinde hesaplarınıza yatırılacaktır.

Leave a Comment