6. Gün Olimpiyat elemelerinden sonuçlar, öne çıkanlar ve canlı yayın

6. günde hem sevinç hem de kalp kırıklığı dolu bir gündü. 2022 ISA Dünya Sörf Oyunları.

Tsuzuki Amuro (JPN) gibi bazı tanınmış isimler yarışmadan elendi. Griffin Colapinto (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ), Şerif Güz (SEN) ve Frederico Morais (POR). Diğerleri yarın (23 Cuma) Huntington Beach, California’da dalgalı bir seyir daha geçirecek.

Cinsiyete göre her milli takım için bir tane olmak üzere ilk iki Paris 2024 kota noktasını kimin alabileceği konusundaki resim yavaş yavaş netleşiyor.

Erkeklerde Brezilya, ABD ve ardından Japonya tarafından puanla yakından takip edilen birinci sırada yer alıyor.

Kadınlar puan sıralamasında Avustralya ve Fransa, Portekiz ve ABD’nin hemen arkasında yer alıyor.

Bu sadece aşağıda hızlandırabileceğiniz etkinliğin heyecanına katkıda bulunur.

Aksiyonu Olympics.com’dan da canlı olarak izleyebilirsiniz.

Günün anı: Sudaki arkadaşlar

Sörfçüler PDT 7:30’da suya girdi ve günün ikinci sıcağında birkaç arkadaş kadroya katıldı.

Cherif Fall (SEN) olduğunda yunuslar yarışma alanına yüzdü John Corzo (MEX) ve Murakami Shun (JPN) hareket halindeydiler ve günün büyük bir bölümünde oyun alanına girip çıkarak oynamaya karar verdiler.

Herhangi bir müdahale olmamasına rağmen, memeliler açıkça ilgilendiler ve sunulan dalgada oynamaktan zevk aldılar.

Sahildeki hayranlar için güne hoş ve hoş bir katkı oldu.

Sıradaki yunuslar

Resim Pablo Franco – ISA

Gözümüze çarptı: Olimpik ayakkabı oyunu

ISA başkanı Fernando Aguerre karizmatik kişiliği ile tanınır.

Arjantinli, sörf sporuna eşsiz bir tutku ve bağlılığa sahip ve Tokyo 2020 Olimpiyatlarına dahil edilmesinde etkili oldu.

Renkli kişiliğinden renkli kıyafetlerine kadar Aguerre, ISA etkinliklerine her zaman ışıltı katıyor ve bugün onun için özel olarak tasarlanmış Olimpik temalı ayakkabılar giyiyor.

Fernando Aguerre

Olduğu gibi: 2022 ISA Dünya Sörf Oyunlarında Beşinci Gün

Teresa Bonvalot (POR) ve beğenileri ile eğlence sıkıntısı yaşanmadı. Dominik Barona (ECU) 4. tur, 2. elemede bazı etkileyici kürek savaşlarında Bonvalot rakibini geçti ve onu takip etti. Pauline Ado (FRA) bir sonraki tura geçer.

için dikkate değer atıflar yapılmalıdır. Alys Burton (GBR), Daniella Rosas (PER) ve Sophie McCulloch (AUS) en yüksek tek dalga skorunu (8.50) aldı. Çin’in Yang Siqi aynı zamanda ilk yarışması olan etkinlikte koşusunu da bitirdi. Sadece 13 yaşında, tekrar 5’e geçmeyi başardı, yani 29. bitirdi, bir Çinli sporcunun uluslararası bir sörf yarışmasında şimdiye kadar bitirdiği en yüksek puan.

Erkeklerde Lucca Mesinas (PER) sabahın erken saatlerinde 9,57 puanlık muhteşem bir galibiyetle kalabalığı seslendirdi. Bu, tüm yarışmanın en yüksek tek dalga puanıydı. Arkasında Joshua Burke (BAR) 9.23, Jackson Baker (AUS) 8.83 sayı kaydetti.

16 – 24 Eylül

Sörf | Olimpiyat Elemeleri | ISA Dünya Oyunları | Huntington Sahili

Tahmin: Yedinci gün eylemi ve hava durumu

Cuma baharatlı olacak.

Bayanlar ana kurası, El Salvador’daki 2021 ISA Dünya Sörf Oyunları’nda finale çıkan aynı dört kadın arasında muhteşem bir eşleşmeyle başlıyor.

ISA Dünya Sörf Oyunları şampiyonunu savunmak Sally Fitzgibbons (AUS) karşı karşıya gelecek Daniella Rosas (BAŞINA), Theresa Bonvalot (POR) ve Yolanda Hopkins (İLE).

Erkekler müsabakasında, her seri, Kanoa Igarashi (JPN) ile mücadele ederek ilginç bir gün başlatacak yeteneklerle dolu. Jackson Baker (KAPALI) ve Nat Genç (ABD) günün ilk sıcağında. Ana çekilişin 2. eleme maçı yapılacak Guilherme Fonseca (POR), Lucca Mesinas (PER) ve Kolohe Andino (ABD).

İlk iki sırayı kimin kazanacağını görmeye yaklaştıkça işler ilginç olmaya devam edecek. Paris 2024 bu yüzden Olympics.com’dan canlı izleyerek hiçbir anı kaçırmadığınızdan emin olun.

Leave a Comment