ABD Başkanı Biden’ın podyumdaki eylemleri viral oldu

Oluşturma Tarihi: 22 Eylül 2022 11:51

Hatalarıyla ünlü ABD başkanı Joe Biden, konuşmasının hemen ardından yaptığı ilginç hamlelerle bir kez daha gündemde. Bir konuşmanın ardından kürsüden inmeye hazırlanan Biden, ne yapacağını bilemedi. Daha önce bir boşlukla el sıkışan Biden’ın bu görüntüsü kısa sürede viral oldu. Birçok kullanıcı ‘Robot dansını Biden yaptı’ yorumunda bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Dünya, ABD Başkanı Biden’ın eylemlerini konuşuyor.

Biden, bir konuşma sırasında kürsüden yaptığı garip hareketlerle bir anda gündemin bir numarası oldu.

Hindustan Times’ta yer alan habere göre, Küresel Fon’un Yedinci Tedarik Konferansı’nda konuşan Biden, konuşmasını bitirdikten sonra şaşkın bir halde sahneyi dolaştı.

Raporda, bu anlar için ‘kaybolmuş gibi göründüğü ve duyulmamış bir şey söylediği görülüyor’ dedi.

Görüntüler kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

GAP İLE SALLADI

Daha önce de benzer görüntülerin ortaya çıkmasına neden olan Biden, yaptığı konuşmanın ardından boşlukla el sıkıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Biden ABD Başkanı olduktan sonra günlerce Başkan Yardımcısı Kamala Harris’ten defalarca ‘Başkan Harris’ diye bahsettiği konuşuldu.

Biden, geçtiğimiz yıl katıldığı bir törende, eşi Jill Biden’ın eski ABD Başkanı Barack Obama’nın döneminde başkan yardımcısı olduğunu ve ardından Beyaz Saray’ın bu açıklamayı düzeltmek zorunda kaldığını ifade etti.

TRUMP ‘BUNAK’ DEDİ

Dünyanın en eski başkanlarından biri olan 79 yaşındaki Biden’ın ruh sağlığı, daha önce de ABD gündeminde birçok kez tartışma konusu olmuştu.

Eski Başkan Donald Trump, seçim kampanyasında Biden’ı ‘yaşlı’ olarak nitelendirdi ve bilişsel teste girerse başarısız olacağını iddia etti.

Leave a Comment