Açılış Başlangıcı: 20 Nolu Timsahlar No. 11 Tennessee’de

Florida Notları | Tennessee Notları | Florida-Tennessee Oyun Günü

KNOXVILLE, Tenn. – Şehrin her yerinde damalı bayraklar var. ESPN “College GameDay” seti The Hill üzerine inşa edilmiştir. Pazar Meydanı Cuma gecesi büyük maç hakkında konuşan taraftarlarla dolup taştı.

Evet, Rocky Top’da 20. sıradaki Timsahlar (2-1, 0-1) ve 11 Cilt (3-0, 0-0) arasında Cumartesi günü Neyland Stadyumu’ndaki kapalı gişe karşılaşması için sabırsızlanıyorlar.

Gators baş antrenörü, “Bu oyunun arkasında çok fazla tarih ve gelenek var. Billy Napier söz konusu. “Bence oyuncularımız ve çalışanlarımız, kolej futbolunu hızlandıran herkes, Florida-Tennessee’nin her zaman önemli bir oyun olduğunu anlıyor.”

 

Timsahlar, Ben Hill Griffin Stadyumu’nda art arda üç Cumartesi gününden sonra Cumartesi öğleden sonra düşman olacaklar. Anketlerde tırmanan ve 10.5 puanlık favori olarak seçilen bir Tennessee takımıyla karşı karşıyalar.

Bu arada, tarih açıkça Florida’nın tarafında. Timsahlar, Tennessee’ye karşı son 17 maçın 16’sını, beşi arka arkaya olmak üzere kazandı.

Yine de Tennessee taraftarları, sevgili Big Orange’ın 1990-2007 yılları arasında sıralandığı 18 ardışık oyunla tanımlanan bu bir zamanlar şiddetli rekabetin gidişatını değiştireceği yıl olduğundan eminler.

Timsahlar düşmanca ortamla yüzleşmeye hazır.

Timsahlar defansif “Herkes için büyük bir oyun” Tre’Vez Johnson söz konusu. “Anı çok büyütemem. Gelip bizimle oynamalılar, sanki biz onları oynamamız gerekiyormuş gibi. Bu bir deplasman maçı, bu yüzden belli ki olmayacak – kalabalık, momentum, tüm bunlar, olmayacak bizim lehimize, ama bunu lehimize yapmalıyız.”

Timsahlar ve Ciltler arasında Cumartesi günkü oyun hakkında daha fazla bilgi için, burada Açılış Başlangıcı:

 


ÜÇ HİKAYE

 • Timsahlar 20. sırada yer alıyor. Tennessee 11. sırada. Evet, bu bizi rekabetin görkemli günlerine geri götürüyor. ESPN’nin “College GameDay”i maç için Knoxville’de ve yerliler, Cumartesi öğleden sonra Ciltler için Neyland Stadyumu’nda muzaffer olacağına inandıkları için içkilerini döküyorlar. Elbette Timsahların bu konuda söyleyecekleri var ve sayısız nedenden dolayı eşleşmenin önemini kavradılar. Hey, en azından insanlar eski günlerdeki gibi bir Florida-Tennessee eşleşmesinden bahsediyor.
 • Timsahlar için bariz olanı oyun kurucu merkezli Anthony Richardsonüç oyun boyunca bir touchdown kartı ve dört müdahale olmadan giren. Richardson, sezonun açılışında o zamanki No-Hayır’dan dolayı parladığı ritmi bulmakta zorlandı. 7 Utah. Richardson, oynama sevincini yeniden keşfetmeye çalışıyor ve bu hafta eğlenmek ve oyunun kendisine gelmesine izin vermekten bahsetti. Bu olursa, Timsahlar çok daha iyi bir takım olacak.
 • timsah antrenörü Billy Napier Cookeville, Tenn’de doğdu, ailesi Tennessee Tech’e gitti ve Chatsworth, Ga’daki Knoxville’den arabayla birkaç saat uzaklıkta büyüdü. Bu Napier’in Florida’daki SEC yolundaki ilk çıkışı ve Gönüllü Devlet’in daha fazla sefalete neden olabilir. Tennessee’den belli bir kafa topu koçunun programdan sorumluyken yaptığı gibi. Bu, Gators hayranlarını gülümseten potansiyel bir hikaye.

İZLENECEK ÜÇ OYUNCU

 • Yukarıda Richardson’dan bahsettiğimize göre, şimdi arka alan üçlüsüne dönelim. Montrel Johnson Jr., Nay’Quan Wright ve Trevor Etienne. Timsahlar, tecrübeli bir hücum hattının arkasına topa vurarak ve maç başına ortalama 212.0 yarda olan bir hücum hücumuyla Richardson’ın işini çok daha basit hale getirebilirler. Tennessee’nin savunması maç başına 182,3 yarda koşuya izin veriyor, SEC’de dokuzuncu. Koşun Timsahlar, koşun.
 • cilt oyun kurucu hendon fahişe 24 yaşında ve altıncı yaşında. Tennessee’nin her 20 saniyede bir topu fırlatan yüksek tempolu hücumunu çalıştıran kariyerinde şimdiye kadar görmediği çok az şey var. Florida’nın savunma cephesinin Hooker’ı bozmanın ve onu ritimden çıkarmanın bir yolunu bulması gerekiyor. Vols, oyun başına ortalama 52.0 puan alıyor, bu nedenle 10.5 puanlık zayıf Gators’ın Cumartesi günü Neyland Stadyumu’ndan bir zaferle çıkması için Hooker’ı yavaşlatmak zorunludur.
 • Timsahlar altıncı yıl kıdemli linebacker Ventrell MillerGeçen hafta USF karşısında yokluğu dikkat çekiciydi. Bulls, Timsahları yerde 286 yarda ezdi. Miller, Napier’e göre bir oyun zamanı kararı, bu nedenle oyun öncesi ısınmalar sırasında tüm gözler 51 numarada olacak. Miller oynarsa, Timsahların savunma oyun kurucuları ve ortada yapıştırıcıları olur.

BEŞ hane

41 – Timsahlar için “College GameDay”de Gösteriler; Bu oyunlarda UF 26-15.
553.7 – SEC’e liderlik eden Tennessee hücumu için maç başına ortalama yard.
353.0 – SEC’de 12. sırada yer alan Florida hücumu için maç başına ortalama yarda.
7 – Florida’nın 26-artı sayı kaydettiği Tennessee’ye karşı ardışık oyunlar. UF 6-1 ve bu aralıkta ortalama 33.1 puan.
37/3 – Tennessee oyun kurucu için touchdown / durdurma oranı hendon fahişe Geçen sezon Vols’a katıldığından beri.


YARALANMA RAPORU

GATÖRLER – DIŞARI: OL Michael Tarquin (alt gövde), LS marco ortiz (üst gövde), TE Arlis Boardingham (üst gövde), QB Jack Miller III (başparmak), OL David Conner (üst vücut); ŞÜPHELİ — 1 POUND = 0.45 KG Ventrell Miller (alt gövde); OLASI — CB Jaydon Tepesi (diz). TENNESSEE – ÇIKIŞ: RB Len’Neth Whitehead (üst vücut, sezon için yok), LB William Mohan (askıya alındı), WR Jimmy Holloway (askıya alındı, yalnızca ilk yarı); ŞÜPHELİ: WR Cedric Tillman (alt gövde); TE Miles Campbell (açıklanmadı); OLASI — RB Jabari Small (üst gövde), CB Dee Williams (açıklanmadı), CB Warren Burrell (açıklanmadı).


NOTLAR DOSYASI

 • Timsahlar, program tarihinde 27. kez Tennessee’yi ziyaret ediyor. UF, Knoxville’de 14-12’lik bir avantaj da dahil olmak üzere Vols karşısında tüm zamanların 31-20’si.
 • Florida, Tennessee’ye karşı önceki 17 maçın 16’sını kazandı ve bu süre zarfında Vols’u maç başına ortalama 13,5 puan geride bıraktı.
 • Her iki okul da 1990-2007 yılları arasında her yıl oynadıklarında sıralandı. Bu, her ikisi de 2008’den beri dördüncü kez sıralanıyor (2012, ’16, ’17, ’22).
 • Timsahlar ortak savunma koordinatörü Sean Spencer ve Vols savunma koordinatörü Tim Banks birbirlerine çok aşinadır. 2016-19 yılları arasında Penn State’de birlikte çalıştılar.
 • Eski Timsahlar OL Gerald MinceyGeçen sezondan sonra Tennessee’ye transfer olan oyuncu, Vols adına ilk üç maçına sol atakla başladı.
 • Timsahlar, acele başına ortalama 6,4 yard ile FBS programları arasında beşinci sırada yer alıyor.
 • Timsahlar RB Montrel Johnson Jr. (ikinci, 9.6) ve Trevor Etienne (üçüncü, 7.5) her bir koşuda yarda bireysel SEC liderleri arasındadır.
 • Beşinci yıl kıdemli güvenlik Trey Dean III Vanderbilt’in arkasında SEC’de ikinci, takım rekoru kıran 30 eleme var Anfernee Orji (39).
 • Tennessee savunması üç maçta altı top kaybı yapmaya zorladı ve UT ciro marjında ​​artı üç.
 • cilt oyun kurucu hendon fahişe Arka arkaya 15 maçta gol yemedi, okul tarihinin en uzun ikinci galibiyet serisini geride bıraktı Heath Shuler (18).

BUNU SÖYLEDİLER

 • “O bizim 2 numaramız ve Jalen’in iyi kararlar verme konusunda harika bir iş çıkardığını söyleyebilirim, çok isabetli davrandı ve her hafta sistemimizi daha iyi anlıyor. Jalen’den ve oradaki ilerlemeden memnun kaldım.” – Timsahlar antrenörü Billy Napier yedek oyun kurucu Jalen Kitna
 • “Bence rahatlamış bir adamdı ve gerçekten baskı yoktu, kazanmaları beklenmiyordu. Neredeyse evde zavallılardı ve dışarı çıkıp oynadı. Sonra son iki hafta bir adam gördünüz. şimdi – daha genç bir oyuncu olarak – takıma liderlik etmesi bekleniyor.” – Eski Timsahlar baş antrenörü Dan Mullen Gators oyun kurucu üzerinde Anthony Richardson
 • “İyi yetenekli oyunculara sahipler. İri, güçlü, fiziksel olarak öndeler. Dengesiz setlerini idare edebilmelisiniz. İletişim kurun. Boş olun. Topu ellerinde tutan sporcular nedeniyle, siz harika bir mücadele işi yapmak zorunda. Bu geri dönüşler, ama aynı zamanda oyun kurucular.” – Tennessee teknik direktörü Josh Heupel UF’nin hücumunu tehlikeli yapan şey hakkında
 • “Gerçekten heyecan verici, çocukken ortaya çıkmayı dört gözle beklediğim bir şey, düşmanca bir ortamda ilk başlangıcımı yapmak heyecan verici. Bunun benim için bir test olacağını hissediyorum, ancak hazır olduğumu hissediyorum.” BT.” – Timsahlar defans oyuncusu desmond watson Tennessee’deki ilk başlangıcını kazanması üzerine
 • “Sadece meditasyon moduna giriyorum ve gospel çalma listemi açıyorum. Gerçekten sadece bir sürü slow müzik dinliyorum ve sadece rahatlıyorum. Soyunma odasından geçiyorum ve hazır olduğumdan emin olmak için herkesi kuruyorum. yuvarlanmak.” — Vols oyun kurucu hendon fahişe büyük oyunlar için oyun öncesi rutininde

BUNU YAZDILAR


SONUÇ OLARAK

Timsahlar son yirmi yılda bu rekabete o kadar hakim oldular ki, Gönüllüler en çok sevilenler olduğunda, sanki Upside Down’da bu insanlarla “Stranger Things”de takılıyoruz. Vols’un neden bu sefer seksi bir seçim olduğunu görmek kolay. Yenilmezler ve ikinci sınıf koçları Josh Heupel Rocky Top büyük hayaller kuruyor. Bu arada, Timsahlar son iki haftadır mücadele ediyor ve şimdi yola çıkmalı ve Florida galibiyetini Süper Kase olarak gören 100.000’den fazla kuduz Tennessee taraftarının önünde oynamalılar. Üzgünüm, sadece satın almıyorum. Tamamen yanılıyor olabilirim ve eğer öyleysem daha sonra e-postaları sabırsızlıkla bekliyorum, ancak Timsahların baskınlıklarını sürdüreceklerini düşünüyorum. Florida’nın Tennessee’ye karşı yaptığı da bu.

Leave a Comment