Adıyaman Gençlik ve Çocuk Şenliği’nde karışıklık: 4 yaralı, 1 ağır

Tuğçe Kandemir’in Adıyaman Gençlik ve Çocuk Şenliği kapsamında düzenlediği konserde, mekanda bulunan bir grup insan arasında henüz belirlenemeyen nedenlerle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada şahıslar birbirlerine bıçaklarla saldırdı.

HASTANEDE YAŞAM MÜCADELE

Kavgada aldığı bıçak darbesiyle yaralanan kişi, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan şahsın yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi.

İKİ GRUP ARASINDA BIÇAK MÜCADELESI

Konser sırasında iki grup arasında konser alanında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Burada çıkan kavgada bir kişi koluna aldığı bıçak darbeleri sonucu yaralandı.

AW719324_04
Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
AW719324_03

KONSER SONUNDA SALDIRI YAPILDI

Konserin sonlarına doğru bir grup insan iki kişinin saldırısına uğradı. Tekme ve yumruk darbeleriyle kanlar içinde yere düşen iki kişi, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

AW719324_05
Konserde meydana gelen olaylar nedeniyle 1’i ağır 4 kişiyi yaralayan şahısları yakalamak için polis ekiplerinin çalışma başlattığı öğrenildi. Olaylarla ilgili soruşturma sürüyor. (İHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
3 kişiyi öldürdü, 2'si polis 4 kişiyi yaraladı!  İnanılmaz cümle: 'Hannas' bunları yaptı3 kişiyi öldürdü, 2’si polis 4 kişiyi yaraladı! İnanılmaz cümle: ‘Hannas’ bunları yaptı
Polisler de karıştı!  Kimliğinizi görünce hemen ayrıldılar.Polisler de karıştı! Kimliğinizi görünce hemen ayrıldılar.
Dünyanın gözü onun üzerindeydi, kimse ne yaptığını anlayamadı!Dünyanın gözü onun üzerindeydi, kimse ne yaptığını anlayamadı!

Leave a Comment