Antrenmanın ardından Houston Texans Hücum Koordinatörü Pep Hamilton, Özel Takımlar Koordinatörü Frank Ross ve Savunma Hattı Antrenörü Jacques Cesaire basınla bir araya geldi.

SAVUNMA HATTI KOÇU JACQUES CESAIRE

Savunma hattınızın bu kadar ileri gittiği baskı hakkında ne düşünüyorsunuz?

“Her zaman daha fazla baskı istiyorsun, değil mi? Oyun kurucunun her zaman daha fazla yere düşmesini, daha fazla çuval almasını istiyorsun. Cebi biraz daha zorla. Aslında asla tatmin olmadık ve adamlar bunu anlıyor. Her gün çalışıyorlar. bire bir koşturmalarını geliştirmek için bir gün. Biz sadece bu hafta sonu oyun kurucunun peşine düşmeye çalışacağız.”

DB Jonathan Owens’ın bu sezon şu ana kadar NFL’de elemelerde lider olduğunu bilmek nasıl bir duygu?

“Üç seviyede de oyun kurucularımız olması harika. Savunmamızın her üç seviyesinde de savunmanın nasıl çalıştığını, kendi oyunlarını nerede oynayabileceklerini, nasıl oynayabileceklerini anlayan adamlarımız var.” Oyunu etkileyebilecek böyle bir adama sahip olmak, arka yedinin tamamı bu yıl etkileyiciydi. Yapmamız gereken oyunları bitirmek. Savunma olarak daha fazla oyun bitirmek zorundayız.”

Bears RB David Montgomery ile yüzleşmeye nasıl hazırlanırsınız?

“O çok zor bir koşucu, çok zorlu bir koşucu. Ona olabildiğince çok şapka takmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Topa nüfus. Odaklandığımız ana şeylerden biri bu. on, koşuyu durduruyor.”

DL Thomas Booker’dan geçen hafta daha fazla oynamasına izin veren ne gördünüz?

Book (Thomas Booker), onda sevdiğimiz belirli beceriler, özellikler, hızı, çabukluğu, gücü var. Gelip bizim için gerçekten daha fazla nüfuz sahibi olabiliyor. Bakalım önümüzdeki haftalarda nasıl gelişmeye devam edebilecek. Neler yapabileceğini göreceğiz.”

DL Jonathan Greenard’ın geçen yıldan bu yana yaptığı iyileştirmelerden bahseder misiniz?

“Bu yıl çok daha hızlı, daha patlayıcı görünüyor. Ellerini daha iyi kullanıyor. Dördüncü çeyrekte sahip olduğu çuval harikaydı ve ihtiyacımız olan buydu. İlk maçta da bazı etkili oyunlar yaptı. Onun hakkında sevdiğim şey, öğrenmek istemesi. Daha iyi olmayı öğrenmek istiyor. Vücuduna bakıyor. Şu anda oldukça yüksek bir seviyede oynuyor. Büyük oyunlar yapmak için böyle adamlara ihtiyacımız var. biz.”

Bears QB Justin Fields’ı içeride ve cebinde tutmak için ne gerekiyor?

“Dört kişiyle acele etmek istiyorsun ve dört için koşarken gözlerinin her zaman üzerinde olduğundan emin olmak istiyorsun. Erkekler bire birlerini kazanmalı ve biz de cebimizi daraltmalıyız. . Cebi sıkmalı ve peşinden gitmeliyiz.”

RB David Montgomery, Bears hücumunun odak noktalarından biri olduğu için, bu yaklaşımınızı değiştiriyor mu?

“Hayır. Ne zaman herhangi bir suçla karşılaşsan, koşuyu durdurmak ve oyun kurucunun peşine düşmek istiyorsun, açık ve basit. Bu kadar basit tut. Yapmaya çalışacağımız şey bu. “

Ayılar genç bir hücum hattına sahipken, 1. Haftadan 2. Haftaya ilerlemelerini nerede görüyorsunuz?

“Ligde sadece kaç maç oynadı” ya da “bir çaylak mı yoksa ikinci sınıf oyuncusu mu” diye hiç bakmadım. Bunların hiçbiri benim için önemli değil. NFL sahasındaysalar. , demek ki onlar ülkenin elit futbolcularından biriler.O oyuncuya ona göre hitap etmeliyiz.Ona ‘bu bir çaylak’ ya da ‘o ikinci sene oyuncusu’ diye bakmıyoruz. Birlikte iyi oynayan hücum hattı birimi ve bu hücum hattına saldırmamız gerekiyor.”

DL Thomas Booker gibi bir oyuncuyu rotasyonda nasıl çalıştırırsınız?

“Kolay. ‘Hey, içeri gir ve biraz zarar ver’ diyorsun. Bu kadar basit.Baskı yaratabilecek adamlarımız var.Hareket edebilen adamlarımız var,iyi hızlı seğirmeleri,patlayıcı yetenekleri var.Bunu her fırsatta kullanmalıyız.Oradan çıkmalarını istiyoruz. , her gün zanaatları üzerinde çalışıyorlar ve oyun oynuyorlarmış gibi pratik yapıyorlar.”

DL Maliek Collins ve DL Roy Lopez nasıl oynuyor?

“Harika gidiyorlar. Cebi zorluyorlar. Koşuya karşı iyi gidiyorlar. Yaptıklarından çok memnunum ve bu haftayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Bears QB Justin Fields gibi koşabilen bir oyun kurucu ile karşılaştığınızda strateji nasıl değişir?

“Takımların yapacaklarını yapacakları için bu pek değişmiyor. Çoğunlukla, topu çalıştırmak için geri kaçmayı ödüyorlar. Topu atmak için oyun kurucuya para ödüyorlar. her ikisini de ele almaya hazır olun. Ne yapmaya karar verirlerse versinler, yapmaya çalıştıkları şeyi ele almaya hazır olmalıyız.”

Bir personel olarak, başarmak istediğiniz tüm hedeflere nasıl hitap ediyorsunuz?

“Her zaman devam eden bir çalışma. Dediğim gibi, asla tatmin olmadık. Açıkçası, sahip olduğumuz kayıtla, sürekli olarak oraya çıkıyor ve iyi yaptığımız şeyler üzerinde çalışıyorsunuz. Zanaatınız ve umudunuz üzerinde çalışmaya devam edin. adamların bitireceğini.”

İçeride ve dışarıda koşabilen bir adam olan DL Rasheem Green’in takımda olması ne kadar yardımcı olur?

“Rasheem (Yeşil) gelip savunmayı öğrenerek ve tam olarak ondan yapmasını istediğimiz şeyi yaparak harika bir iş çıkardı. Geçen hafta sonu gerçekten büyük bir maç çıkardı ve Rasheem’den daha fazlasını bekliyoruz.”

DL Mario Addison geri dönebilecekken bu savunmaya ne getirebilir?

“Saf hız. Onu geri almak için sabırsızlanıyorum.”

Leave a Comment