Apple TV’de Cardinals-Dodgers nasıl izlenir, 23 Eylül 2022

Bu geceki oyun, 2012-21 yılları arasında Angels and Dodgers için oynadığı Los Angeles’ta Cardinals slugger Albert Pujols’un 700 homer kovalamacasını içerecek ve yalnızca Apple TV+’da yayınlanacak. Yerel kablo sağlayıcınızda veya MLB.TV’de mevcut değildir. Ama merak etmeyin, oyun buradan ücretsiz izlenebilir.

698 homers’ta oturan Pujols, 700-homer kulübünün dördüncü üyesi olmak istediği için ilk adım 22:10 ET’de planlanıyor.

Tek ihtiyacınız olan bir Apple Kimliği. Oyunun nasıl izleneceğine dair bir döküm aşağıdadır.

Apple TV+’da “Friday Night Baseball”a nasıl erişileceği hakkında daha fazla bilgi için Apple Bilgi Bankası’nı ziyaret edin.

Nasıl İzlenir:
Apple TV+’da “Friday Night Baseball” izlemek için abonelik gerekmez. Apple TV+’da “Friday Night Baseball” oyunlarına erişmek için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

Apple TV uygulamasını başlatın ve oyunu doğrudan oradan seçin,

MLB.TV uygulamasından, Apple TV uygulamasına (varsa) yönlendirilmek için Apple TV+ Game üzerine dokunun.

Sıkça Sorulan Sorular:
Ücretsiz oyunları izlemek için bir Apple hesabımın olması gerekir mi?

Evet. Bir Apple kimliğiniz olması gerekir. Apple Kimliğiniz, iPhone’unuz da dahil olmak üzere tüm Apple cihazlarınızda kullandığınız hesaptır. Yeni bir Apple kimliğinin nasıl oluşturulacağını buradan öğrenin.

Apple TV+’da ücretsiz oyunları izlemek için nasıl oturum açarım?

Apple Kimliğinizle giriş yapın. Friday Night Baseball’u nasıl izleyeceğinizi buradan öğrenin.

Ücretsiz oyunları izlemek için ödeme bilgilerini girmem gerekiyor mu?

Hayır. Ödeme bilgilerini izlemek için gerekli değildir.

Oyunları hangi cihazlarda izleyebilirim?

Apple TV+ izlemenin tüm yollarını burada görün.

Bu oyunları hangi ülkelerde izleyebilirim?

Apple TV+’daki oyunlar, Amerika Birleşik Devletleri’ne ek olarak şu konumlarda da sunulacak: Avustralya, Brezilya, Kanada, Büyük Britanya, Japonya, Kore ve Meksika.

Önemli Özellikler:
Tasarım:
Diğer Apple ürünlerini kullanırsanız, Apple TV+ yayın öğelerinin çoğu – örneğin başlangıç ​​dizilimi grafikleri – tanıdık ve tutarlı görünecektir. Temiz ve basit tasarım estetiği, şirketin klasik “SF Pro” yazı tipine sahiptir.

kameralar: Yayınlar, sığ bir alan derinliği ile son derece yüksek çözünürlüklü çekimler üreten bir “Megalodon” kameradan yararlanıyor. Bu, çekimin konusuna keskin bir odaklanma sağlar – o anın dramasına katkıda bulunan sinematik bir görünüm.

Entegre istatistikler: Beyzbol ve sayıların hayranıysanız, “Friday Night Baseball” sizi tüm oyun boyunca eğlendirecek yeni bir özelliği tanıttı. Ekranın sağ alt köşesinde göze batmayacak şekilde görüntülenen entegre istatistik işlevi, adım adım sürekli olarak yenilenen olasılık rakamlarını sunar. Söz konusu metrik döner ve belirli oyun durumunu sürekli olarak hesaba katar. Örneğin, koşucular birinci ve ikinci ve bir dışarıdayken 2-1’lik bir atışla karşılaştığında vurucunun bir RBI üretme olasılığı nedir?

İzleyiciyi ayarlayın: Walk-up müzik, hitlerin zevklerini göstermelerinin ve hayranlarla bağlantı kurmalarının bir yoludur ve “Friday Night Baseball”, evdeki izleyiciler için bu deneyimi bir adım öteye taşıyor. Oyunda bir ev sahibi takım oyuncusu ilk kez plakaya geldiğinde, sağ alt kısımdaki bir Apple Music açılır penceresi onun açılış şarkısını tanımlayacaktır.

Taze bakış açıları: Apple TV+ yayınları, oyunları çağıran yeni ve çeşitli bir ses grubuna sahip olmaya vurgu yapıyor. Bir ekipte eski MLB dış saha oyuncusu Chris Young (analist) ile birlikte Melanie Newman (play-by-play), Russell Dorsey (analist) ve Tricia Whitaker (muhabir) bulunuyor. Diğer ekip, Katie Nolan (analist) ve Heidi Watney (muhabir) ile birlikte Stephen Nelson (play-by-play) ve başka bir eski dış saha oyuncusu Hunter Pence’den (analist) oluşuyor.

Leave a Comment