Bir döneme damgasını vurdu! İşsiz Adam Cemal Hünal’ın olay yaratmasından yıllar sonra gelen itiraflar

Televizyon dünyasının aranan oyuncularından Cemal Hünal, 2008 yılında vizyona giren ve büyük yankı uyandıran Issız Adam filminin yönetmeni Çağan Irmak hakkında yıllar sonra itirafta bulundu.

eski abone ol

2008 yılında vizyona giren Melis Birkan ve Cemal Hünal’ın başrollerini paylaştığı, yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı melodram filmi Issız Adam, beyaz perdede de büyük gişe başarısı elde etti. Bir döneme damgasını vuran filmin başrol oyuncusu Cemal Hünal, yıllar sonra katıldığı bir programda filmle ilgili itiraflarda bulundu.

Issız Adam itiraflarıyla şaşırttı

Fatih Altaylı’nın Bire Bir programına konuk olan ünlü oyuncu, programdaki sözleriyle ağızları açık bıraktı. Başrollerini Melis Birkan’la paylaştığı Issız Adam filmiyle neredeyse tüm Türkiye’yi ağlatan ünlü oyuncu kendisine sorulan soruları yanıtlarken, Hünal yönetmeni Çağan Irmak ile anısını anlatarak herkesi şaşırttı. Film Issız Adam.

“İlk rolüm bir peri masalı karakteriydi”

Oyunculuk kariyerine nasıl başladığını anlatan 45 yaşındaki oyuncu, “3 yaşındayken bana ‘Ne yapacaksın?’ diye sordu. Bana sorduklarında, ‘Bir hikaye anlatacağım’ diye cevap verirdim. “Filmde Yetkin Dikinciler’in alt dublörüydüm. Bir anda “The Messenger” filminde rol aldım. İlk rolüm hikayedeki peri masalı karakteriydi. O zamanlar Nişantaşı’nda bir restoran işletiyordum.” Kariyerine nasıl başladığını anlattı.

“Çağan Irmak gülmekten sandalyeden düştü”

Ünlü oyuncu daha sonra programda ilk kez Issız Adam filminin çekimleri sırasında yönetmen Çağan Irmak ile yaşadığı ilginç bir anını anlattı. Ünlü oyuncu, “Filmin yönetmeni Çağan Irmak’ı restorana davet ettim. Sonra bana ‘Issız Adam’dan bahsetti. Bana sahne sahne anlattı. ‘Bu filmde oynayacak mısın?’ Bana ‘Evet’ diye sordu. Soruyu sordu, ‘Sanırım 1,5 milyon kişi izleyecek’ dedim. Gülerek sandalyeden düştü şaka yapmıyorum sözleriyle herkesi şaşırttı.

Leave a Comment