Bu 2 Altcoin Piyasaya Sürülecek! Bundan Yararlanmak

Büyük bir takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve iki altcoin hakkındaki görüşünü güncelliyor. Ayrıca Ethereum (ETH) rakibi Ripple (XRP) için büyük bir artış öngörüyor.

Analiste göre fırlayacak olan Altcoin: Ripple (XRP)

kriptokoin.comTakip ettiğiniz gibi, kripto para piyasası oldukça kasvetli. Ancak Altcoin Sherpa lakaplı analist, Ripple’dan umutlu. Analist, XRP’nin sonunda 0,87 dolara yükselmeden önce 0,60 dolara yükselmesi gerektiğini söylüyor. Analist şu açıklamayı yapıyor:

XRP: Net bir şekilde kırılırsa 0,60 dolara ve ardından 0,87 dolara gidiyor. Bu altcoinlerin bazıları için garip bir tepki.

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Basın zamanında, XRP günlük bazda %2,13 artışla 0,49 dolardan işlem görüyordu. Analistin 0,87 dolarlık hedefine yönelik bir ralli, ödeme jetonu için yaklaşık %80’lik bir artış anlamına gelecektir.

“Bitcoin yakında düşecek”

Analist daha sonra Bitcoin’i gündeme getiriyor. Lider, madalyonun mevcut fiyat seviyesinin “harcanmış” göründüğünü söylüyor. Yani yakında düşeceğine inandığını ifade ediyor. Bu bağlamda analist şu değerlendirmeyi yapar:

BTC: 18.500 dolar civarındaki fitilin çok fazla harcandığını düşünüyorum. Bir sonraki fitillerin gelmesi muhtemeldir. 18.000 ve 17.500 talep alanları çok temkinli olmaya devam edecek.

altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

Piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı, yazı yazılırken 18.873 dolardan el değiştiriyor.

“Bu altcoin kısa vadede bir sıçrama yapacak: OP”

Analistin listesindeki bir sonraki ETH ölçeklendirme çözümü İyimserliktir (OP). AltcoinSherpa, kısa vadede OP için bir sıçrama bekliyor. Buna göre, sonunda 0,50 dolarlık alana yerleşeceğini tahmin ediyor. Analist görüşlerini şu şekilde ifade etmektedir:

OP: Bu kullanılabilir alan, birim profilindeki bir HVN’dir (yüksek hacimli düğüm). Ancak, bunun hala 0,50 $ için rahat bir kısa devre olduğunu düşünüyorum.

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Basın zamanında, OP günlük bazda %0.74 artışla 0.9414$’dan işlem görüyor.

“APE korkunç görünüyor”

Analist, Bored Ape Yacht Club NFT topluluğunun yerel varlığı olan ApeCoin’i (APE) tanıtarak analizini tamamlıyor. APE’nin şu anda önemli bir fiyat noktasında olduğunu ve ‘korkutucu göründüğünü’ söylüyor. Bu bağlamda analist şu değerlendirmeyi yapar:

APE: 5,85$ önemli bir IMO seviyesidir. Neredeyse iki haftadır 1 günü kapatmadı. Bunu yapmak, 6 doların ortası anlamına gelir. Ancak bu güçlü bir seviyedir. Hala pozisyonum var. Ancak, 5,90 dolar civarında daha fazlasını aldım. Biraz korkutucu görünüyor. Bu yüzden burada biraz daha kâr elde etmemiz gerekiyor.

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

APE, yazı yazılırken 5.62 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanve, Facebook‘ta ve Instagramtakip et ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve yazılar yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Cryptokoin.com herhangi bir kripto para birimi veya dijital varlık almanızı veya satmanızı önermez ve Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle, yatırım kararlarınızdan Kriptokoin.com ve sitedeki yazıların yazarları sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirket, varlıklar veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içeriklerinden alıntı yapmak ve link vererek alıntı yapmak Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. Kriptokoin.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuata aykırı olarak kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Leave a Comment