Çarşamba günkü Oyun Raporu: Padres 1, Cardinals 0


Çarşamba günkü Oyun Raporu: Padres 1, Cardinals 0

Rob Rains tarafından

Uzun bir puanlama kıtlığına kilitlenen Kardinaller, Çarşamba gecesi yedinci tura girdiler ve sayı yapmaktan başka bir şey başarmaya çalıştılar.

Sadece bir vuruş yapmaya çalışıyorlardı.

Albert Pujols’un bir single’ı Blake Snell’in isabetsiz teklifini bozmadan önce yedinci turda iki çıkışa kadar sürdü. Yuva vurucusu Juan Yepez’den bir vuruş daha aldılar, ancak art arda üçüncü oyun için oyundan atılma şansı bulamadılar.

Bu, 1976’dan bu yana üçüncü kez, altıncı kez, franchise tarihindeki en uzun kapalı kalma serisini birbirine bağlıyor. Cardinals’in üst üste üç maçta gol atamadığı son kez 2015’teki son üç maçtı.

Arka arkaya 27 istekada golsüz tutulmaya ek olarak, Kardinaller son 43 istekada sadece bir sayı attı ve bu da 11’de geldi.inci Cumartesi gecesi, ikinci kalede bir koşucu ile atışa başladıklarında.

NL Central’ı perçinlemek için Kardinallerin sihirli sayısı altıda kaldı. Normal sezonda 12 maçları kaldı.

İşte oyunun nasıl bozulduğu:

Plakada: Kardinaller, Snell’e karşı ilk altı istekada sadece iki temel sayıya sahipti, ikincisinde Nolan Arenado’ya önden bir yürüyüş ve dördüncüde Paul Goldschmidt’e bire bir yürüyüş. Snell 13 sayı attı ve Kardinallerin ilk 20 galibiyeti arasında sadece üç topun dış sahaya girmesine izin verdi… Kardinaller son kez bir sol elini kullanana 13 kez vurduğunda 29 Haziran 2014’te Clayton Kershaw’a karşıydı … Yepez’in teklisi Kardinallere tek şanslarını verdi. gecenin gol şansı ama Paul DeJong üçüncü kez vuruşu bitirdi ve vuruşu bitirdi… Pujols, 698 homers’da kalırken diğer iki yarasa vuruşunda ikinci oldu.

Höyükte: Padres, Miles Mikolas’ın ikinci vuruşunda oyunun tek turunu kaydetti. Koşu, Tommy Edman’ın bir hatası nedeniyle kazanılmadı… Mikolas, son dört vuruşta sadece bir vuruşa izin verdi… Jake Woodford ve JoJo Romero, son iki vuruşta maçı 1-0’da tutmak için birleşti.

Anahtar istatistik: Kardinaller, 38 istekayı kapsayan son dört maçında, toplamda .116 ortalama ile 121 isabetli vuruşta 14 vuruş yaptı. İsabetlerden sadece biri, Salı gecesi Goldschmidt’in iki katı olan ekstra taban vuruşuydu.

Kayda değer: bu 16 olduinci Kardinaller bu sezon, Ulusal Lig’de en fazla ve 1995’te 19 kez kapatılmalarından bu yana bir sezondaki en yüksek toplamları… Maçtan önce Dakota Hudson taksi ekibinden aktive edildi ve Packy Naughton opsiyonel olarak alındı. Memphis’e, ancak bir sürahi yaralanması durumunda Kaliforniya’da takımda kalacak. Jordan Hicks’in sakatlanana kadar forma giydiği rolde Hudson’ın kullanılması bekleniyor.

İleriye bakmak: Jack Flaherty, seriyi tamamlayan Salı günü 3:10 (merkezi zaman) maçında start alacak.

Twitter’da Rob Rains’i takip edin @RobRains

Leave a Comment