Deniz Uğur’dan Reha Muhtar’ın suçlamalarına yanıt

Ünlü televizyoncu Reha Muhtar ve eski eşi oyuncu Deniz Uğur, ‘pil’ iddiasıyla gündeme geldi.

Uğur, Muhtar’ın çocuklarının Mina’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle darp ihbarı alması üzerine İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Deniz Uğur yaptığı açıklamada;

“Mina, babası Reha’nın kendisini çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta önceki davranışını ‘Bu sefer onu çok kötü dövdü’ diyerek doğruladı. Mina zaten babasını yaralama suçundan şikayet etmişti. Sonra babası ondan vazgeçti. üzerine baskı yaptığında şikayet etti. “Bana vücudundaki dövülme izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında morluklar ve morluklar vardı. Ellerinde de ısırık izleri gördüm.”

Reha Muhtar, Deniz Uğur’un iddialarını yalanladı “Yanlış iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği gibi daha fazla para almak için çocuklarımı çok kötü oyunlar oynamak için kullanmaya çalışıyorlar. İşte kızımın yokluğumda manipülasyonlar karşısında verdiği ifade. Allah’ım , harikasın” sözleriyle yanıt verdi.

Muhtar, sosyal medya hesabından Deniz Uğur’un öldürülen eski eşi İsmail Hakkı Sunat’ın fotoğrafını paylaştı. “Beni de böyle mi öldürmek istiyorlar?” ciddi bir suçlamada bulundu.

“ÇOCUKLARIMI KORUMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIM”

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine göre, Deniz Uğur, Reha Muhtar’ın ‘Daha fazla para almak’ ve ‘Beni böyle mi öldürmek istiyorlar? suçlamaya yanıt olarak “Tabii ki doğru değil. Kendimi çok kötü hissediyorum. Şu an çok kötüyüm. Konuşamıyorum. Çocuklarımı korumak için her şeyi yapacağımı söyleyebilirim.” söz konusu.

Leave a Comment