Didem Arslan canlı yayında çıldırdı! Elini masaya vurdu, Alev’i stüdyodan kovdu

Show TV ekranlarında yayınlanan “Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçmek” adlı dizide tansiyon bir anda yükseldi. Programın sunucusu Didem Arslan, menajeri tarafından dolandırıldığı iddia edilen Adanalı Alev’le ilgili çıkan haberlerin ardından çılgına döndü. Ünlü sunucu Alev’e sert tepki gösterdi ve stüdyodan kovdu.

eski abone ol

Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen gündüz programı Didem Arslan Yılmaz ile Terk’te gergin anlar yaşandı. Güzel sunucu Yılmaz, ünlü olmak istediği için menajerine binlerce lira kaybettiğini iddia ederek, programa katılan Adanalı Alev’i yapılan ihbarlar sonucunda stüdyodan kovdu. Öfkeden deliye dönen Didem Arslan Yılmaz, “Özür dilerim alev, burası ünlü olabileceğin bir yer değil kardeşim. Bu platformu sana ünlü olman için açmayacağım kardeşim. ” İşte programa damga vuran anlar ve yaşananlar…

Alev hakkında birçok rapor var.

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’ın başrolde olduğu Terk’in yeni sezonu bomba gibi başladı. Günlerdir menajeri tarafından aldatıldığını iddia eden Adanalı Alev, programa damgasını vurdu. Geçtiğimiz günlerde programa katılan Alev, ünlü olmak istediğini ve bu arada menajerine binlerce lira kaybettiğini iddia etti. Menajeri Eyüp ve ‘Çok Sevilen Yalan’ şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden şarkıcı Fatih Bulut hakkında birçok iddiada bulunan Adanalı Alev hakkında çok sayıda iddia ortaya çıktı.

Didem Arslan Yılmaz öfkeden deliye döndü

Programa katılan Adanalı Alev hakkında stüdyoyu arayanlar, Adanalı Alev’in yalan söylediğini ve yönetici Eyüp’e aşık olduğunu iddia etti. Raporların gelmesinin ardından stüdyoda gergin anlar yaşandı. Programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz adeta çıldırdı ve Alev’i stüdyodan kovdu.

Ünlü sunucu Arslan, “Üzgünüm alev, burası ünlü olabileceğin bir yer değil kardeşim. Bu platformu senin ünlü olman için açmayacağım kardeşim.” dedi. Alev’e “Seni daha fazla dinlemek istemiyorum” diyen Didem Arslan’ın “Konuşmak istiyorum” sözlerine karşılık Arslan elini masaya vurdu ve çıkalım dostum, Hadi hadi hadi. Öfkesi ekrana yansıyan Didem Arslan Yılmaz, Adanalı Alev’in söylediği birçok şeyin yalan olduğunu açıkladı.

İşte stüdyodaki o gergin anlar;

Didem Arslan Yılmaz kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır?

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’dan Vazgeçmek programının moderatörlüğünü yapan güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz hakkında bilgiler araştırılmaya devam ediyor. Peki Didem Arslan Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? İşte Didem Arslan Yılmaz hakkında derlediğimiz öne çıkanlar…

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974’te İstanbul’da doğdu. Aslen Sivas İmranlı bir aileden olan Didem Arslan Yılmaz, babası Kasım Arslan, annesi Makbule Arslan’dır. Lise eğitimini Kadıköy Kız Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Lisesi Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. İlk gazetecilik ve ekran deneyimine 1992 yılında Flash TV’de haber sunarak başladı. Daha sonra Kanal D’ye geçti ve muhabir olarak çalıştı. Serdar Cebe ile Çalar Saat programı Haftasonu Haberlerini sundu. Uğur Dündar’ın ekibinde Star TV’ye geçti. Daha sonra 2004 yılında Habertürk’e geçerek Haber Sahası programını sundu. Haber yolculuğu 4 yıl boyunca CNN TÜRK’te devam etti. CNN TÜRK’ün ardından 2007-2016 yılları arasında 9 yıl Habertürk’te bulundu. Habertürk’te 13 Ajans, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sundu. 22 Mayıs 2016’da kanalla yollarını ayırdıktan sonra Twitter’da CNN Türk’ten ayrılıp Habertürk’e döndüğünü söyledi. Ağustos 2020’de Habertürk’teki işinden ayrılarak Show TV’de Didem Arslan Yılmaz ile birlikte “Terk” programını sunmaya başladı.

Didem Arslan Yılmaz’ın ödülleri;
2005: Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başarı Ödülü “Kanunsuz ambulanslar” haberiyle.

2013: “Türkiye’nin Nabzı” programı ile Yılın En İyi Tartışma Programı kategorisinde Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Ödülü.

2014: Medya Etik Kurulu tarafından “Türkiye’nin Nabzı” programıyla TV Haber Etiği Ödülü.

2015: Magazin Gazetecileri Derneği 21. Altın Objektif Ödülleri, Savaş Ay “Türkiye’nin Nabzı” programıyla Özel Ödülü.

Leave a Comment