Equinox Latam Game Awards, etkinliğin 2022’de yeni bir ödül töreni için geri döneceğini duyurdu

Sonbahar Ekinoksu başlıyor ve onunla birlikte yaklaşan Equinox Latam Oyun Ödülleri 2022’nin duyurusu da geliyor. Bu ödül töreni 5 Kasım Cumartesi günü Mexico City’den canlı olarak yapılacak ve farklı akış platformları üzerinden çevrimiçi olarak izlenebilecek.

Equinox Latam Game Awards 2022, bölgenin oyuncularının bakış açısından video oyunlarını kutlamanın özünü taşıyan bölge genelindeki izleyicilere yenilenmiş bir deneyim yaşatacak. Törende, içerik yaratıcılarına, stüdyolara, her platformdaki başarılara ve tabii ki yılın oyununa verilen ödüller de dahil olmak üzere toplam 43 kategori ödüllendirilecek.

Etkinlik Direktörü Emilio Eva, “2021’de, küresel video oyun endüstrisinin en seçkinlerini Latin Amerika perspektifinden ve kimliğinden tanımanın bir yolu olarak ilk Equinox Latam Oyun Ödülleri baskısını başlattık” dedi. “Bu yıl 2022 baskısı için gerçekten heyecanlıyız. Ekibimiz, bölgenin uzman medyasının desteğiyle, ancak bölgenin beğenilerini ve tercihlerini kutlamaya olan bağlılığımızı koruyarak daha da büyük bir etkinlik yapmak için gerçekten çok çalıştı. Yine de Equinox, tıpkı tutkulu olduğumuz video oyunları gibi, izleyiciyi büyülemeye çalışan, görsel alegorilerle bir hikaye anlatan bir anlatı unsuruna sahip” dedi.

Önümüzdeki haftalarda, konuklarımızı, medya ortaklarımızı ve oyuncuların da 2022’de en iyi oyunları seçebilmeleri için sandıkların açılışını duyuracağımız etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve detay ortaya çıkacak.

Leave a Comment