GTA 6 Hayranları Yeni ‘Vice City’ Haritasını Yayınladı

GTA hayranları, büyük sızıntının ardından oyunun haritasını oluşturmak için şimdiden harekete geçti. En büyük GTA forumlarında harita tartışmaları yapılırken şu an itibariyle yarım bir proje ortaya çıktı. Peki bu haritanın gerçekten GTA 6’da çıkma şansı var mı?

Video oyun dünyası oldu GTA 6 Sızıntı yüzünden çok heyecanlandı. Öyle ki yıllardır beklenen oyun şimdi geliyor ve hatta oyuncular, bu oyunun ilk görüntüleri ulaşmışlardı. Ancak bu heyecan kısa sürdü. Sızdırılan verilerin doğru olduğunu açıklama Rockstar oyunlarıinternete düşen ve bu savaşta başarılı olan her görüntü için bir telif hakkı savaşı başlattı.

Ancak bu GTA hayranlarını durdurmaya yetmedi. Çünkü GTA ile yatan hayranlar bir araya gelerek yaklaşan GTA 6’nın geleceğini söylediler. haritanın Nasıl görünebileceğini düşündüler. Vice City bazında yola çıkan oyun tutkunları, sahip oldukları bilgileri Google Earth ile birleştirerek GTA 6’nın haritasını çıkarmaya başladılar. Üstelik yarı yarıya da olsa kötü olmayacak bir iş çıktı.

İşte GTA 6’nın hayran yapımı haritası

Yukarıda gördüğünüz harita, “GTA Kilisesi” kullanıcı adına sahip bir hayran tarafından oluşturuldu ve hala genişletiliyor. Bu arada, haritanın tek bir kişiye ait olduğunu düşünmeyin. Bu resmi oluşturmak için anlaşmazlıkİçeride onlarca insan var. GTA hayranları, matematik ve sızıntıları kullanarak haritanın son halini ortaya çıkarmak için tüm sınırları zorluyor. Dahası gtaforumlar.com GTA 6 isimli internet sitesinde haritanın tartışıldığı bir konu açılmıştı.

ALAKALI HABERLER

GTA 6’yı Beklerken Son Bir Nostalji: GTA Karakterlerinin “Vay canına!” 25 Yıllık Evrim

GTA 5 için de benzer bir çalışma yapıldı: Ve evet başarılı oldular…

GTA 6 için verilen mücadelenin yersiz olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü GTA hayranları, GTA 5 duyurulduktan sonra Onlar da benzer bir çalışma yaptılar. Rockstar Games’in paylaştığı fragmanı, tanıtım videolarını ve ekran görüntülerini çeken oyuncular, elde ettikleri bilgilerle bir GTA 5 haritası oluşturdu. Tamam nasıl görünüyordu?

GTA 5 hayranlarının oluşturduğu harita şu şekildeydi

GTA 5 hayran yapımı harita

* Fotoğrafın orijinal boyutu ve kalitesi buradan Ulaşabilirsin.

GTA 6 için bugün yapılan işler 5 yıl önce GTA için yapılırken Yüzde 99 tutarlı sonuçlar vermişti. Bu yüzden GTA 6 için yapılan harita çalışmasının gerçekçi sonuçlar vermesi bekleniyor. Çalışma bittiğinde GTA 6’nın ne kadar büyük bir haritasına sahip olacağını göreceğiz. Göreceğiz

ALAKALI HABERLER

GTA 6 Videoları Oyun Dünyasında Saçma Bir Tartışma Başlatıyor: Grafikleri Neden Bu Kadar Kötü? [Video]

GTA 5’in gerçek haritası şöyle görünüyordu:

GTA 5 gün

Sızıntıda GTA 6 hakkında öğrenebileceğimiz her şey:

ALAKALI HABERLER

Oyun Tarihindeki En Büyük Sızıntıyla GTA 6 Hakkında Öğrendiğimiz Tüm Önemli Gerçekler [Vice City İçerir]

Kaynak :
https://kotaku.com/gta-6-vi-vice-city-leaks-map-mapping-rockstar-1849565027

Leave a Comment