Hazal Kaya’dan mini tül elbisesiyle karnında poz veriyor! Güzelliğini görünce büyülendi

Oyuncu Ali Atay ile 3 yıldır evli olan Hazl Kaya, geçtiğimiz haftalarda ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladı. Çekimlere karnını omzuna koyan ünlü oyuncu, verdiği pozlarla herkesi kendine hayran bıraktı.

eski abone ol

Aşk-ı Memnu, Adını Feriha, Maral gibi dizilerde oynayan televizyon dünyasının sevilen ismi Hazal Kaya, uzun süredir devam eden aşkını Leyla ve Leyla dizisinin oyuncu ve yıldızı Ali Atay ile buluşturdu. Mecnun, 2019’da nikah masasına.

Nasılsa açıklayacaklarını söylediler, yaptılar!

Mutlu halleriyle herkesi kendine hayran bırakan ünlü çift, dünya evine girdikleri yıl ilk çocukları Fikret Ali’yi kollarına aldı ve ilk kez ebeveyn olma duygusunu tattı. Son dönemde hakları çokça iddia edilen çiftin bebek bekledikleri de öne sürüldü.

Daha önce ‘nasıl olsa açıklayacağız’ diyerek bu iddiaları reddeden çift, birkaç ay sonra haberi doğrulayarak hayranlarına müjdeli haberi verdi. Arkadaşı Selin Şekerci ile Melike Şahin konserine giden ünlü oyuncu Hazal Kaya, bebeğinin cinsiyetini “Fikret Ali’nin ablası olacak” sözleriyle duyurdu.

“Leyla bebeğim geliyor”

Şu anda yaklaşık dört buçuk aylık hamile olan güzel oyuncu, hayranlarının yoğun ısrarı üzerine kızının adını ne koyacağını sosyal medya hesabından duyurdu. “Nasıl ilk haber vermeyeyim! Sürpriz yumurta yükleniyor! Leyla geliyor! İkinci isme karar veremedik. Acele ettin. Midem bile doymadı” notuyla paylaşan ünlü oyuncu. henüz…” Ünlü oyuncu, kızının adının Leyla olacağını duyurdu.

Pozlarına yorum yaptı

Uzun süredir gündemde olmayan bu ismin ardından Hazal Kaya, ünlü oyuncuya ‘Kızınızın Feriha adını verin’ demesinin ardından hayranlarıyla dalga geçti ve ‘Bu kız bana ne yaptı’ sözleriyle herkesi güldürdü. çocuklar”.

Kızını kucağına almak için heyecanla bekleyen Kaya, geçen gün vücudunu saran mini tül elbisesiyle Instagram hesabından poz verdi. Ünlü oyuncunun bu fotoğrafları herkesi büyülerken, birçok ünlü isimden de çok sayıda beğeni ve yorum aldı. 4 buçuk aylık hamile olan ünlü oyuncuya “Çok güzel kızlarsınız” yorumları yapıldı. İşte Hazal Kaya’nın karnındaki pozları…

Leave a Comment