Hızlı düşünceler: 3. Haftaya Doğru

JACKSONVILLE – Kıdemli yazar John Oehser, kıdemli muhabir Brian Sexton ve dijital muhabir/sunucu Ashlyn Sullivan, 2022 Haftası Pazar günü saat 16:05’te Inglewood, Kaliforniya’daki SoFi Stadyumu’nda Los Angeles Chargers’ı oynamaya hazırlanırken Jaguarlar hakkında hızlı düşünceler sunuyor. 3 oyun…

John Oehser, Jaguarlar Kıdemli Yazar

1. Çok sayıda iyi işaret. Jaguarlar, Washington’da 1. Hafta mağlubiyetinde zaman zaman mücadele etti ve Indianapolis’e karşı 2. Hafta zaferinde neredeyse her alanda mükemmelleşti. NFL’nin haftadan haftaya doğası böyle, ancak sonuçta: Jaguarlar genel olarak iki hafta içinde, bu sezonun geri kalanı için iyiye işaret eden gerçek ve muhtemelen sürdürülebilir bir gelişme gösterdi. İki maçta hücum, NFL’de 14. sırada yer alıyor ve Baş Antrenör Doug Pederson, Colts’a karşı 24 sayı ile aşırı koşu merkezli olana kadar, ünite iki maçta önemli bir durgunluk yaşamadı. Daha da önemlisi, takım, geçen sezon eksi 20’de son sırada yer aldıktan sonra, NFL’yi paket servis çekilişinde artı beşte yönetiyor. Bu, belki de NFL’nin en önemli istatistiksel kategorisinde büyük bir geri dönüş. Ve oyun kurucu Trevor Lawrence 2. Haftada 1. Haftadan daha isabetli olsa da, genel olarak iki oyun boyunca 2021’de bir çaylak olarak iki maçlık bir süreçten daha tutarlı ve kendinden emin görünüyordu. Önümüzde daha zorlu testler var, ancak Jaguarlar iki oyunla AFC Güney’de birinci sıranın şans eseri olmadığına dair birçok somut, sürdürülebilir nedenle ilk sırada yalnızlar.

2. Sert bir esneme. Quick Thought No. 1’in sonunu hatırlıyor musunuz? Daha zor testlerle ilgili kısım? Önümüzdeki iki haftaya Los Angeles Chargers ve Philadelphia Eagles’ta arka arkaya deplasman maçlarıyla başlayacaklar, takımların sezon sonu ve belki de Super Bowl için mücadele etmesi bekleniyor. Chargers’da Pazar günkü maç birçok nedenden dolayı zor. İlk olarak, Jaguarların Chargers’a karşı beş deplasman maçının hepsini 10 puandan az olmayan bir farkla kaybettiği bir tarih var. Daha alakalı: Chargers, Jaguar’ların programında en yetenekli takım olabilir, oyun kurucu Justin Herbert, NFL’nin pozisyonlarında en iyileri arasında yer alan birçok Chargers oyuncusundan sadece biri. Jaguarlar çok geliştirildi, ancak geliştirilmek, Chargers kadar iyi bir hücumda ve pas atıcıları Khalil Mack/Joey Bosa ve güvenlik Derwin James’i içeren bir savunmaya karşı deplasmanda kazanmak anlamına gelmiyor. Jaguarlar 1. Haftada önceki iki sezona göre çok daha iyi görünüyordu. 2. Hafta, 1. Haftadan çok daha iyi görünüyorlardı. Pazar günü rekabet edebilmek için benzer bir iyileştirmeye ihtiyaçları olabilir.

Brian Sexton, Jaguars Kıdemli Muhabiri…

1. Pederson bir tarih hayranı olabilir ama Jacksonville’deki geçmişi umursamıyor. Jaguar’ın şu anki 18 maçlık deplasman galibiyet serisinin takımıyla veya Pazar günü Los Angeles’ta ne olacağıyla ilgili herhangi bir ilgisi yok. Tamamen 2022 Jaguarlarını 2022 Chargers’ı oynamaya hazırlamaya odaklanmış durumda, bu yüzden ona Los Angeles’ta nasıl hiç kazanamadıklarını veya batı kıyısındaki son 18 maçından 15’ini nasıl kaybettiklerini sormaya zahmet etmeyin. Miami, Green Bay, Cleveland ve Philadelphia’da oynadığı 12 yıldan ve NFL’deki 14 yıllık koçluğundan bunun uzun bir yolculuk olduğunu ve oynamaya hazır iyi bir takımınız olsa iyi olur. Programda ince ayarlar yaptı ve ekibiyle bu hafta ekstra hidrasyon ve kaliteli uyku ile vücutlarına bakma konusunda konuşuyor. Bunun dışında sadece oyun planı üzerinde çalışıyor ve geçmişi duymak istemiyor. Bunun hakkında konuşmanın bu takıma bir faydası yok.

2. Pederson’ın felsefesi, belirli bir oyunu kazanmak için gerekli olanı yapmaktır. Bazı antrenörlerin olabileceği gibi, koşu/pas dengesi konusunda endişeli değil. Oyun planını bükecek, bükecek veya yeniden şekillendirecek, ancak bu sezon iki maçtan sonra kendisine sorulan bir şekilde, topu yeterince koşturup çalıştıramadığı konusunda endişelenmeyecek. Bununla birlikte, Pazar günü etkili bir şekilde koşmak isteyecektir. Mack ve Bosa sağlıklı, bu da Chargers’ın geçiş telaşının şiddetli olacağı anlamına geliyor. Sadece birkaç verimli koşu için topu ortada tutmak, bunu yavaşlatacak veya aksiyon oyununu başlatacaktır. Taşıma başına dört yardaya ihtiyacı yok, ancak bunu alacaktı, ancak geçiş şeritlerini açmak için hücum hattına doğru eğilen adamlara ihtiyacı var. Cam Robinson’a bu tür maçlar için para verildi, bu yüzden o ve sağ Jawaan Taylor ellerinden gelenin en iyisini yapıyor olmalılar. Bu, futboldaki herhangi bir mücadele için uzun bir emirdir. Bu yüzden Pazar günü SoFi Stadı’nda koşu maçı verimli geçmelidir.

Sullivan …Ashlyn Sullivan, Jaguars Takım Muhabiri…

1. Peki Ne, Şimdi Ne? Pederson, ekibine eğitim kampının başlangıcından beri bu sözü söyledi; özellikle bu hafta doğrudur. Pederson, bu hafta birden çok kez, her seferinde bir oyuna ve bir haftaya odaklanmanın öneminden bahsetti. Bu zihniyeti tüm sezon boyunca koruyabilen bir takım, bir olgunluk duygusuna ve zaferlerden sonra “orada-yapıldı” duygusuna sahiptir. Bu takım böyle davranmaya başladı. Çarşamba günü Travis Etienne Jr.’dan geri kaçmak, Pederson’ın ifadesini tekrarladı ve “Peki Ne, Şimdi Ne” tutumunun antrenmanda veya oyunda iyi veya kötü bir oyundan ilerlemesine yardımcı olduğunu söyledi. Herkes (biz dahil) hala Pazar günü Colts’a hakim olan Jaguarlardan bahsediyor. Jaguarlar o Pazartesi gününü unuttular ve Chargers’a geçtiler – tam da olmaları gereken yerde.

2. En Zor Eşleştirme. Kasım ayındaki Kansas City Chiefs maçının yanı sıra Pazar, Jaguarlar için sezonun en zorlu maçı olacak. Chargers bir playoff favorisi. Ayrıca: Jaguarlar art arda on sekiz yol maçını kaybetti ve tarihsel olarak batı kıyısında kazanmakta çok zorlanıyorlar. Bu oyun bana Jaguarların sadece bir sezonda ne kadar ilerlediğini gösterecek. İnsanlar bu hafta bana, “Dostum, Jaguarlar kazanırsa çok iyileşirler” dediler. Bu oyun dördüncü çeyrekte rekabetçiyse, bu Jaguarlar için büyük bir gelişme gösterecektir. 2021 Jaguarları, Şarj Cihazlarıyla takılamazdı. Pazar günü olanlardan sonra, 2022 Jaguarlarının yapabileceğine inanıyorum.

Leave a Comment