İstanbulspor hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanaldan canlı yayınlanacak?Milli arayı geçemeyen Galatasaray ve İstanbulspor, NEF Stadı’nda kozlarını paylaşacak. 20 Eylül Salı günü satışa çıkacak olan biletlerle seyirciye açılacak maçla ilgili tüm detaylar merak ediliyor. Peki Galatasaray – İstanbulspor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanaldan canlı yayınlanacak?


GALATASARAY – İSTANBULSPOR MAÇI NE ZAMAN, NE ZAMAN VE HANGİ KANALDAN CANLI YAYINLANACAK?


Galatasaray-İstanbulspor maçı 24 Eylül Cumartesi günü saat 19:00’da oynanacak. Kibrit Akıllı Takip’canlı olarak da yayınlanacak.BURUK’TAN HAZIR OLMAYAN İSİMLERE ŞANS


Teknik direktör Okan Buruk, Konyaspor maçından sonra futbolculara 3 gün izin verdi. Salı akşamı tekrar Florya’da buluşacak olan sarı-kırmızılılar, hafta sonu İstanbulspor ile hazırlık maçı oynayacak. Bu acı maçta henüz hazır olmayan Icardi, Mata, Midtsjö gibi isimlere şans tanıyacak ve aradaki farkı kapatmaya çalışacak.


“MİLLİ İLGİYİ EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEĞİZ”


Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, milli maç sırasında ve sonrasında geçecekleri haftayı yavaşlatabileceğini ancak yeni oyuncuların uyum sağlayıp fiziksel eksikliğini gidermelerinin iyi olacağını söyledi.


Ligde son 3 maçlarını kazandıklarını belirten Buruk, “Milli ara tempomuzu düşürebilir. Bu haftaki maçta yenilenmemiz gerektiğini gördük. Milli takıma gidecek oyuncular var. Icardi ve Mata gibi hazır olmayan oyuncular için faydalı bir mola olacak. Önümüzdeki hafta bir hazırlık maçı yapacağız. Onların “Takımı yakalaması onun için önemli. Milli tatili en iyi şekilde değerlendireceğiz. Yeni oyunculardan dolayı bizim için kötü bir mola olmayacak.” şeklinde bir görüş dile getirdi.

Leave a Comment