Jason Pierre-Paul’un Hızlandırılması Uzun Sürmeyecek

Nick Boyle Oynamaya Hazır Hissediyor, Gillette Stadyumu Dönüşünü Düşünmüyor

Sıkı son Nick Boyle, 2022 maçındaki ilk maçına iki yıl önce acımasız diz yaralanması geçirdiği aynı stadyumda, Gillette Stadyumu’nda çıkabilir.

Uzun bir dönüş yolu oldu ve Boyle, Ravens’ın ilk iki maçında hala aktif değil. Ancak Harbaugh Pazartesi günü, Boyle’un oynamak için “iyi bir şansı” olduğunu söyledi. Bu sezon ilk kez Boyle, üç günlük antrenmanın tamamına tam olarak katıldı.

Boyle, “Oraya çıktığım her gün, daha iyi olmaya ve daha iyi olmaya çalışıyorum. Sakatlığımdan önce de böyleydi ve sakatlığımdan sonra da böyle.” “Sanırım oradayım ve oynamaya gideceğim için heyecanlıyım.

“Bu zor [sitting out the first two weeks]. Ancak kararlar kararlardır ve her gün dışarı çıkıp çalışırsınız ve dışarı çıkıp oynayabileceğinizi gösterirsiniz. Zamanınız geldiğinde, en önemli şey iyi oynamaya hazır olmaktır.”

Boyle bu yaz 10-12 kilo verdi, bu da ameliyatla onarılan dizine daha az yük bindirecek ve daha iyi hareket etmesine yardımcı olacaktı. Ağırlık odasında gücünün hala çok iyi olduğunu, ancak daha ince çerçevesinin bazılarını bloke etme şeklini değiştirdiğini söyledi.

Boyle, “Belki biraz daha fazla çaba, her blokta biraz daha fazla yoğunluk” dedi. “Fakat bu, ayak sürüşü, kaldıraç ve teknikle birlikte gelir. Eğer buna sahip olursam, gerçekten iyi olacağım.”

Boyle, arka arkaya ilerlemek için mücadele eden bir yer oyununun hızlı bir şekilde başlatılmasına yardımcı olabilir. Pazar günü bunu düşünecek, yaralanma mahalline geri döndüğünde değil.

Boyle, “Oraya vardığımda oyun planına kilitleniyorum” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, orada incinmek gibi bir duygum yok. Bu aklımda zerre kadar yok.”

Leave a Comment