Jets-Bengals Oyun Önizlemesi | 4 Çeyrek Futbol Artı Özel Bir İlk Yarı

Jets’in 2022’deki ikinci iç saha maçı, Pazar günü MetLife Stadyumu’nda Cincinnati’ye karşı (1 pm ET’de başlama vuruşu) özel bir oyundur. Kısmen, bunun nedeni programdaki bir sonraki oyun olması. Ancak kısmen, Jets Efsanesi Nick Mangold, devre arasında takımın Şeref Yüzüğü’nün 19. üyesi olarak ölümsüzleşecek.

Ancak törenden önce, futbol başlamadan önce ve 11 Eylül’de Baltimore’a karşı ev sahibi açılışta inanılmaz bir atmosfer yarattıktan sonra, Jetler taraftarlardan bu sezon her iç saha maçında milli marşı gururla söylemelerini istiyor. Erkenden yerlerinize oturun ve ardından ayağa kalkın ve bu yeni Jets oyun günü geleneğini sürdürmeye yardımcı olun. Bu haftanın marşı Isa Rodriguez tarafından yönetilecek.

Star Spangled Banner ve yıldızlarla dolu devre arasında ve saat 4 civarına kadar Jets, geçen yıl Bengals liderliğindeki 34-31’lik etkileyici galibiyetin ardından MetLife’ta üst üste ikinci sezon için Cincinnati’yi yenmeye çalışacak. yedek QB Mike White tarafından. Bugün QB Joe Flacco, Jetleri bir kez daha savaşa götürüyor. İşte oyuna giden beş ilgi alanı:

Joe Cool, Sigara İçen Bir Başlangıç ​​Daha İstiyor
Bu, Flacco’nun bir süredir son başlangıcı olabilir, ikinci sezonda başlayan Zach Wilson sağ dizindeki sakatlıktan dönmeye yaklaşıyor. Ancak Flacco’nun geçici rolü hakkında söylediği gibi, “Bu benim işim ve bundan mutluyum.” Geçen hafta Cleveland’da 31-30 arasındaki dönüşün artan heyecanına ve fantastik bitişine yakın bir yerde başka bir zafer daha organize edebilirse, bu Jets Nation için ödüllendirici olacaktır.

Bu, Flacco’nun Jetler’in ilk startı olarak ikinci galibiyeti olacak ve Green & White’ın rekorunu 2-1’e yükseltecek ve bu, takımın 2017 Haftasında 3-2’den bu yana ilk kez bu kadar geç bir galibiyet rekoru kırmış olacaktı. 5. Bu aynı zamanda Green & White’ın Stripes üzerindeki son 11 iç saha maçındaki 10. galibiyeti olacaktı.

Evet, sadece bir galibiyet, 14 maç kala üç maç olacaktı. Ancak Jets’in ikinci yıl baş antrenörü Robert Saleh altında kaydettiği ilerlemenin bir ölçüsü daha olurdu.

Leave a Comment