Judge, Pujols içeren oyunlar yalnızca Apple TV+’da mevcut

Telif hakkı 2022 Associated Press. Tüm hakları Saklıdır.

DOSYA – New York Yankees’in atanmış vurucu Aaron Judge, 11 Haziran 2022 Cumartesi günü New York’ta Chicago Cubs’a karşı oynanan bir beyzbol maçının beşinci vuruşu sırasında bir sayı attıktan sonra tepki gösteriyor. Aaron Judge Roger Maris’i geçerse, şanslı bir hayran bu neslin Sal Durante’si olabilir. 1961’de 19 yaşında olan Durante, Maris’in 61. sayı rekorunu kırdı. (AP Fotoğrafı/Adam Açlığı, Dosya)

MELEKLER – Aaron Judge’ın AL home run rekoru peşinde koşmasını veya Albert Pujols’un 700 homer’ı Cuma gecesi canlı izlemesini izlemek isteyen hayranların buna akış yoluyla ihtiyacı olacak.

Apple TV+, “Friday Night Baseball” paketinin bir parçası olarak her iki oyunu da özel olarak kapsıyor. Oyunlar seçildi ve Ağustos ayı başlarında açıklandı.

Oyunlar ulusal olarak yayınlandığında, diğer ağların canlı kesintiler yapamayacağı anlamına da gelir. ESPN ve MLB Network, oyunların yalnızca takımın bölgesel ağlarında mevcut olduğu haftanın başlarında bunu yaptı.

Hayranlar her iki oyuna da Cuma gecesi Apple TV+ üzerinden ücretsiz olarak ve abonelik gerekmeden erişebilir. Apple TV uygulaması tüm Apple cihazlarında bulunur ve akıllı TV’lerden, oyun konsollarından ve kablo kutularından da erişilebilir.

Bu, Apple’ın bir oyun paketi için akış platformlarıyla ortaklık yapan liglerin trendinin bir parçası olan Major League Baseball ile yaptığı anlaşmanın ilk sezonu.

New York Yankees, Boston Red Sox’a ev sahipliği yaparken yargıç 60 homers’da. Bir sonraki homer’ı AL kaydı için onu Roger Maris ile bağlayacaktı. Maris, 1961’de Yankees için 61’e ulaştı.

Pujols’taki St. Louis Cardinals, Los Angeles Dodgers’ı ziyaret ediyor. Pujols’un 700 ev sahibi kilometre taşına ulaşan dördüncü oyuncu olması için iki oyuncuya ihtiyacı var, ancak son altı maçında derinlere inmedi.

Pujols, Los Angeles Angels tarafından serbest bırakıldıktan sonra geçen sezonun çoğunu Dodgers ile oynadı. Geçen sezon Dodgers için vurduğu 12 iç saha oyuncusundan sekizi Dodger Stadyumu’na geldi.

___

Daha fazla AP MLB: https://apnews.com/MLB ve https://twitter.com/AP_Sports

Telif hakkı 2022 Associated Press. Tüm hakları Saklıdır. Bu materyal izinsiz yayınlanamaz, yayınlanamaz, yeniden yazılamaz veya yeniden dağıtılamaz.

Leave a Comment