Kadın Basketbolu 2022-23 Konferans Dışı Programını Açıkladı – Birleşik Krallık Atletizm

LEXINGTON, Ky. – Kentucky Üniversitesi kadın basketbol programı, gelecek sezon için konferans dışı programına son rötuşları yaptı, Perşembe günü baş antrenör Kyra Elzy tarafından açıklandı.

Konferans dışı programda, Pikeville (EXH), Morehead State, Bellarmine, Louisville ve Murray State ile beş eyalet içi randevu ile vurgulanan dokuz evde olmak üzere toplam 12 oyun bulunuyor. Ayrıca Kentucky’nin konferans dışı programına, Minneapolis, Minnesota’ya ilk seyahati ve Bahamalar’daki Şükran Günü haftasında Virginia Tech ve Dayton ile çifte randevu dahildir.

Hayranlar, bu sezon programın temasına katılmaya davet ediliyor, Oyun Açıkve şimdi sezonluk biletlerini ayırtın.

Kentucky, 2 Kasım’da Memorial Coliseum’da ücretsiz giriş sergi maçı için Pikeville’e ev sahipliği yaptığında, Big Blue Nation, dönüştürülmüş kadroya erken bir bakış atacak. Takım, 49. sezonunu Radford’a ev sahipliği yaparak dört maçlık bir ev sahibi ile resmen taçlandıracak. 7 Kasım’da, ardından 11 Kasım’da Morehead State, 13 Kasım’da Coastal Carolina ve 17 Kasım’da Bellarmine.

Wildcats daha sonra güneye, güneye, Baha Mar Hoops Pembe Flamingo Şampiyonası kapsamında 21 Kasım öğlen ET’de Virginia Tech ve 23 Kasım saat 16:30 ET’de Dayton ile buluşacakları Big Blue Bahamas’a gidecekler. . Programın tüm zamanların turnuvadaki ilk görünümü ve 2018’de Virgin Adaları’ndaki Paradise Jam’i kazanmasından bu yana Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ilk gezisini işaret ediyor.

İngiltere, 7 Aralık’ta Minnesota’ya karşı ilk galibiyetini almak için Minneapolis’e gitmeden önce, 4 Aralık’ta UNC Greensboro’yu ağırlamak için tarihi Memorial Coliseum’a dönecek.

Kentucky, 11 Aralık’ta Central Bank Center’daki Rupp Arena’da Louisville’e ev sahipliği yapmak için evine dönecek. Bu, yenilenmiş şehir merkezinde düzenlenen iki kadın basketbol maçından ilki olacak ve Kentucky’nin Kim Mulkey’nin LSU Tigers’ı ile maçına katılacak. 8 Ocak’ta

Central Bank Center’daki Rupp Arena’daki her iki maçın biletleri ve bu sezon İngiltere’deki tüm kadın iç saha maçlarına tek maçlık biletler, 11 Ekim’de UKathletics.com/tickets adresinden satışa sunulacak.

Wildcats, konferans dışı programını, 16 Aralık’ta Murray State, 18 Aralık’ta Florida Gulf Coast ve 21 Aralık’ta Ohio Üniversitesi’nin yer aldığı Memorial Coliseum’da üç düz ev maçıyla tamamlayacak.

12 maçlık konferans dışı program, 29 Aralık’ta Missouri’de başlayacak olan 16 maçlık Güneydoğu Konferansı sezonuna götürecek.

Tam program burada bulunabilir, TV gösterimleri ve bahşiş saatleri daha sonraki bir tarihte eklenecektir.

Kentucky kadın basketbol takımı hakkında daha fazla bilgi için UKathletics.com’u ziyaret edin veya Twitter, Instagram ve Facebook’ta @KentuckyWBB’yi takip edin.

Leave a Comment