Kolej futbolu tahminleri: BYU, Utah oyunları nasıl oynanacak?

Wyoming, Cumartesi gecesi Provo’da BYU’ya bir zorba sopası atmaya çalışacak. Ama yeterince büyük bir kulüp mü?

Cougars’ı Provo, Laramie, Las Vegas veya Mars’ta yenmek, Cowboys ve saygın kıdemli baş antrenör Craig Bohl için sezonu açacaktı.

Bohl, Wyoming hayranlarının Cougars’ı ne kadar küçümsediğini ve Rockies’in ortasında Cowboy Commonwealth için bir galibiyetin ne anlama geldiğini tam olarak biliyor.

Bohl defansif bir koçtur ve Ördek oyuncularının Cougars’ın peşine düştüğü ve onları fiziksel olarak ittiği Oregon maçının filmini görmüş olması gerekir. Wyoming, siperlerde Oregon ile aynı personele sahip olmayabilir, ancak Bohl’un büyük bedenleri, oldukça iyi atletleri var ve onları hücum hattında BYU’nun peşine düşmek için köpürtecek.

Asıl soru şu ki, genç takımı BYU’nun sahasında Cougars ile fiziksel temas kurabilir mi?

Bohl’un fiziksel oyunla ilgili kökleri, Nebraska’da defansif koordinatörü ve stoper koçu olarak çalıştıktan sonra, Kuzey Dakota Eyaletinde Tulsa, Wisconsin, Rice ve Duke’ta duraklarla üç FCS şampiyonluğu yaşadıktan sonra derin ve zengindir.

Büyük anlar için ekiplerini hazırlamakta uzmandır. Bohl’un işini LaVell Edwards Stadyumu’nda yapması bir onur olacak. O, tarihsel olarak pek çok pürüzlü kenarları olan bir rekabette klas bir harekettir.

BYU sıkı son Isaac Rex bu hafta “Bu efsanevi bir rekabet” dedi. “WAC ve Mountain West günlerine dönersek, Wyoming bizim için her zaman önemli bir oyun olmuştur. Sert olacaklar, cesur olacaklar, Wyoming iyi bir takım, bu yüzden gerçekten hazırlıklı olmalıyız.”

Wyoming’e karşı gecikmeli koşu oyunuyla uğraşmak için BYU’ya bakın. Cougars’ın geri dönüşleri için daha iyi bir itme yapması gerekiyor ve bu top taşıyıcılara yarda kazanmada daha verimli olmaları için meydan okundu. 135 Cumartesi’den kısa olan herhangi bir şey F olur.

Ancak bu oyun BYU’nun pas oyunuyla kazanılacak çünkü hücum koordinatörü Aaron Roderick silahlara sahip. Puka Nacua oynayabiliyorsa, pastanın üzerine krema sürüyor. BYU’nun hücum hattı, koşu engellemede zorlanıyor, ancak pas korumasında tam tersi. Darrell Funk’ın pass pro tasarımı ve uygulaması olağanüstü ve bu, bazı büyük oyunlar için QB Jaren Salonu’nu kuracak.

Utah Arizona Eyaleti’nde

Arizona Eyaletinde Utah için Pac-12 açıcı, büyük bir Utah galibiyetinin tüm işaretlerini taşıyan Herm Edwards sonrası bir olaydır.

Utah’ın Sun Devils’ı biçmek için yaptığı hücumu araştırın. Cam Rising’in büyük bir oyunu olacak ve bazı rakamlar verecek. Utah’ın defansı ASU’ya bir sürü sorun çıkaracak kadar iyi. Utah’ın lig maçında 1-0 kazanması ve gerçek sezonu şampiyonluk savunmasında başlatması için kolay yol galibiyeti.

Utah Eyaletinde UNLV

Bazı bahisçiler UNLV’nin Logan’da üç puan farkla galibiyetle ayrılmasını tercih etse de bu oyun tam bir şans oyunu. Aggies, bu sezonun başlarında bazı zorluklar yaşadı ve Alabama’ya yenildikleri ve ardından Weber State’in Maverick Stadyumu’ndaki yenilgisinden hala tam olarak kurtulamadı.

Bu oyun kimin en çok top kaybı yapacağına karar verilecek. Blake Anderson’ın Mountain West oyununda işleri yoluna koymak için bu galibiyete gerçekten ihtiyacı var. Son şampiyon ve eski dereceli Aggie programı, 2021’deki bu ivmenin kaçmasına izin veremez.


tahminler

Washington 34, Stanford 17

Clemson 28, Ormanı Uyandır 21

Baylor 28, Iowa Eyaleti 24

Louisville 31, Güney Florida 14

UCLA 24, Colorado 21

Tennessee 27, Florida 24

Teksas 38, Teksas Teknolojisi 28

Kuzey Karolina 24, Notre Dame 21

Oregon 42, Washington Eyaleti 21

Kaliforniya 21, Arizona 19

Arkansas 27, Teksas A&M 24

UNLV 17, Utah Eyaleti 14

Oklahoma 38, Kansas Eyaleti 28

Güney Cal 37, Oregon Eyaleti 28

Utah 41, Arizona Eyaleti 17

BYU 38, Wyoming 21

Geçen hafta 11-3: toplam 29-10 (.743).

Leave a Comment