Kovboylar ve Devler Pazartesi gecesi NFC Doğu rekabetini yeniliyor

Dallas Cowboys ve New York Giants, Pazartesi gecesi NFC Doğu rekabetini yenileyecek ve bu, zamanın değişip değişmediğinin bir göstergesi olabilir.

Son beş yılda Giants’ın son şampiyonu olan Kovboylar, Giants’ın sahibi oldular. Takımlar 10 kez oynadı ve Dallas dokuz kez kazandı.

Ancak bu sezon ilginç bir başlangıç ​​yaptı. Dallas iki maçı böldü ve oyun kurucu Dak Prescott’un sezon açılışından sonra başparmak ameliyatı geçirdiğini gördü. Yıldız oyun kurucunun ne kadar süre sahalardan uzak kalacağı belirsiz, ancak Cooper Rush, şaşırtıcı Giants’a karşı hücumu yönetecek.

Geçen yıl dört maç kazanan New York, Brian Dabol’un teknik direktör olarak ilk iki maçında Tennessee ve Carolina’yı devirdikten sonra bu toplamın yarısına geldi. Dallas’ı ulusal televizyonda yayınlanan bir maçta yenmek, üst üste beş sezon kaybettikten sonra saygınlığa doğru atılan bir başka adım olacaktır.

Giants’ın şu anki en uzun süreli oyuncusu olan alıcı Sterling Shepard, “Bu, tümen bir rakip ve sezon sonrası döneme girmenin en hızlı yolu, tümen maçlarını kazanmak” dedi. “Başlangıcınız ne olursa olsun, bunlar her zaman büyük oyunlardır.”

Cowboys koçu Mike McCarthy, geçmiş sonuçların bugünü etkilemeyeceğini söyledi.

“Açıkçası geçen yılki gibi değiliz. Geçen yılki gibi değiller,” dedi McCarthy. “İkimiz de biraz farklı oynayacağız. Yeni bir kadroyla çok daha farklı oynayacaklar.”

McCarthy, oyuncularıyla son beş yıl hakkında konuştuğunu, ancak odak noktasının onlara ligde kazanmanın önemini hatırlatmak olduğunu söyledi.

Bu önemli bir maç dedi. “Bu bir bölme oyunu. Bu bizim ilk bölüm oyunumuz. “Pazartesi Gecesi Futbolu”. 2-0. Bütün bunlara bakıyorsunuz, günün sonunda, bu bizim oyun tarzımıza, disiplinimize göre oynamamıza gelecek ve maçı kazanmak için yapmamız gerekeni yapacağız gibi hissediyoruz. ”

PARSONS’UN YETENEKLERİ

NFL Yılın Savunmasında Yılın Çaylağı Micah Parsons, NFL’de ilk iki maçın her birinde ikişer olmak üzere dört çuvalla lider durumda.

Dallas’ın dinamik defans oyuncusu Kevin Greene (1998) ve Mark Gastineau’ya (1984) bir sezona üç çoklu torba oyunuyla başlayan tek oyuncu olarak katılabilir. İlk iki maçta Tampa Bay’den Tom Brady ve Cincinnati’den Joe Burrow’un hücumlarını tutan bir Dallas savunmasına liderlik ediyor. Kovboyların 1996’dan beri iki oyunda izin verdiği en az tank avcısı.

McCarthy, “Micah ortalığı kasıp kavuruyor,” dedi. Rakiplerimizin her biri için kesinlikle bir odak noktası. Bunu geçen yıl görebilirdiniz.”

BARKLEY GERİ

Sağlıklı bir Saquon Barkley ve gelişmiş bir hücum hattı kombinasyonu Giants’ın hücumunda değişmez olmuştur. Barkley 236 yarda koşarak ligde lider ve hücum vuruşundan 282 yardı genel olarak en iyi beşinci.

Hattın tek sorunu geçiş koruması oldu. Daniel Jones sekiz kez görevden alındı ​​ve bunlardan birinde bir beceriksizlik kaybetti. Bununla birlikte, topu korumakta iyi bir iş çıkardı, bir araya girerek üç tank avcısı için paslarının %71’ini isabet ettirdi.

ACELEN NE?

Kovboyların sahibi/genel müdürü Jerry Jones ve oğlu, personel başkan yardımcısı Stephen Jones, hafta boyunca sık sık radyo programlarına çıkıyorlar ve her zaman Prescott’un geri dönüşü için zaman çizelgesi hakkında soru soruluyor.

Stephen Jones bu hafta kesinlikle hayır dedi. Her ikisi de Washington’a karşı evde 4. Hafta olabilir dedi.

Ameliyattan sonraki şişlik, olabileceği kadar kötü değildi, bu yüzden Kovboylar sekiz yerine birkaç haftadan bahsediyorlar.

Sonuç olarak Rush, geçen sezon yıldız oyun kurucunun bir buzağı gerginliği ile çıktığı bir kez doldurduktan sonra bu yıl birden fazla başlangıç ​​yapacak.

GÖZ KIRPMAK

Dabolll, Wink Martindale’i savunma koordinatörü olarak tuttuğunda, eski Ravens koordinatörünün Giants’a yıldırım ağırlıklı bir paket getireceği söylendi.

McCarthy, Giants’ın beklendiği kadar yıldırım çarpmadığını söyledi.

McCarthy, Martindale için, “Rakamları şu anda çok yüksek değil, ancak geçmişi, açıkçası, her zaman koordinatörün tarihini hesaba katmalısınız” dedi.

Geçen hafta, Martindale, üst düzey savunma oyuncusu Leonard Williams’ın üçüncü çeyrekte dizini incitmesinin ardından Panthers’a bir eğri attı. Oyunun geri kalanında, çoğunlukla defans oyuncuları ve defans oyuncuları ile karıştırılmış iki linemen kullanarak gitti.

Dallas için elinde ne var, görülmeye devam ediyor.

EKLEME OLABİLİR, EKLEME OLABİLİR

Dallas alıcısı Michael Gallup, sezonun ilk çıkışını Ocak ayından itibaren yırtık bir ACL’den çıkarabilir. McCarthy, Gallup’un Giants’a karşı tam bir yüke hazır olmayabileceğini, ancak durumsal rollerin bir olasılık olduğunu belirtti.

Kovboylar ayrıca sağ dizini Cincinnati’ye karşı burkulan sıkı son Dalton Schultz için oyun zamanı kararı bekliyorlar.

___

Daha fazla AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl ve https://twitter.com/AP_NFL

Leave a Comment