Kuyumculardan ‘Altın ve gümüş’ tavsiyesi: ‘Zamanı geldi…’ – Finans haberlerinin doğru adresi

Kırıkkale’de 30 yıldır kuyumculuk yapan Metin Akçalı, altın fiyatlarında düşüş olduğunu belirterek yatırımcılara “altın al” tavsiyesinde bulundu. Akçalı, yatırımcıların uzun vadede altın alması halinde karlı olacağını söyledi.

“ALTIN ​​VE GÜMÜŞ FİYATI DÜŞÜNDÜĞÜNDEN ALINABİLİR”

Uzun vadeli yatırımların kazanç getireceğini belirten Akçalı, “Küçük altın 1.660 lira civarında. En son 2 bin liraya küçük altın sattık. Şu anda altın düştü. Düştüğü için altın ve gümüş alınabiliyor. güvenilir bir dövizciden altın alsalar daha iyi olur. Altın şu anda düşüşte. “Altını aldığınızda 2 gün, 3 gün, 1 ay sonra bozduracaksanız, o zaman altın alınamaz. yol” dedi.

“GOLDEN DONANIMLI OLARAK GÜMÜŞ BİR YATIRIM ARACIDIR”

AW718544_05

Altın ve gümüşün kazançlarının aynı olduğunu değerlendiren Akçalı, “Arkadaşlarımız uzun vadede altın alacaklarsa alsınlar derim. Gümüş, altınla aynı yatırım aracıdır. Altın yükseldiğinde gümüş de yükselir. Gümüş ve altının kazancı aynı değerde. Altın şu anda çok pahalı. “Altın alacaksın, kar edeceksin. Bence altın almanın zamanı geldi. Vatandaşların altın almasını tavsiye ederim. Uzun vadede altın almak istiyorlarsa kısa vadede alsınlar” dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Enerji üretiminde sorun mu var?  Bakan açıkladıEnerji üretiminde sorun mu var? Bakan açıkladı
Banka promosyonunda yeni rakam: 28 bin TL...Banka promosyonunda yeni rakam: 28 bin TL…
TOKİ'de konut taksitleri ne kadar artacak? TOKİ’de konut taksitleri ne kadar artacak?

Leave a Comment