Kuzgunlar Vatanseverlere Karşı, 3. Hafta 2022

İzlenecek 5 Oyuncu

Bateman, bu sezon şimdiye kadar yakalama başına 27.8 yard ile NFL’de lider durumda. Büyük oyunlar bu sezon şimdiye kadar hücumun kartviziti oldu ve Vatanseverler kıdemli güvenlik Devin McCourty ve genç büyük vurucu Kyle Dugger ile bunu ortadan kaldırmaya çalışacaklar.

Vatanseverler, saha maçlarını Damien Harris ve ikinci sınıf hız uzmanı Rhamondre Stevenson’dan geçirmeye çalışacaklar. İkinci Ravens, Dolphins’in kaybı için suçun çoğunu üstlendi, ancak Baltimore koşuyu istediği gibi durdurmadı. Queen’in New England’ın aceleci saldırısına kıskaç koyması gerekiyor.

Peters, ilk maçında enstantanelerin %62’sini oynadı ve ikinci haftasında daha fazla aksiyon görmesi bekleniyor. Patriots geniş alıcısı Nelson Aghlolor, sezon açılışında 44 yarda bir gol attı ve 100 karşılama yarda ulaştı. Peters, Agholor’un onu derinden dövmemesini sağlamalıdır.

Oweh, ilk iki maçta henüz bir çuval kaydetmedi. Yedek sağ müdahalelere karşı çıkıyor ama aynı zamanda engelleyicilerden çok fazla ilgi görüyor. Şimdi Oweh, beşinci yıl sağdan müdahaleye ve eski ilk tur seçimi Isaiah Wynn’e karşı mücadele edecek. Kuzgunların ikinci yıldaki çıkış yıldızlarından daha fazla baskı almaları gerekiyor.

Williams’ın ilk iki maçında üç müdahalesi var ve üçüncüsü de olabilirdi. Patriots oyun kurucu Mac Jones, Patriots’ın ilk iki maçının her birinde bir seçim yaptı. Topu hızlı bir şekilde dışarı atmayı seven bir oyun kurucu. Williams bazı rotaları kırmaya çalışacak.

Leave a Comment