Larry Andersen playoff maçlarını aramak için seyahat edeceğini söyledi – Phillies Nation

Larry Andersen deplasmanda sezon sonu maçları düzenlemeyi planlıyor. (Cheryl Pursell)

Phillies playoff yaparsa, ilk tur serilerini deplasmanda oynayacaklar. Philadelphia’da playoff beyzbolu oynamayı planlıyorlarsa, bölüm turuna geçmeleri gerekecek.

Wild Card serisi yayınlanacak ESPN televizyonda ama radyoda, yerel adamlar yine de Phillies Radyo Ağı’nda oyun arayacak.

Scott Franzke’nin orada olacağını biliyoruz, ancak yayın ortağı Larry Andersen ona St. Louis, Atlanta veya New York’ta katılacak mı? 2018’deki programını önemli ölçüde kısalttı ve bu sezon sadece ev hafta sonu maçlarını aradı. Michael Bourn, Erik Kratz, Kevin Stocker ve Chad Durbin’den oluşan bir kombinasyon Andersen için hem deplasmanda hem de Phillies’in hafta içi ev maçlarında yerini aldı.

Son zamanlarda yapılan bir röportajda 94 Devam Eden ÇalışmaAndersen, Franzke ile Phillies playoff maçlarını aramak için seyahat edeceğini doğruladı.

69 yaşındaki Andersen, Phillies’te yayıncı olarak 25. sezonunda. O ve Franzke, ’06’da Phillies yayın ekibine katıldığından beri kabinde eşleştirildi.

Franzke geçenlerde söyledi Phillies Ulus’un Tim Kelly, radyo yapmanın en sevdiği yanı Ekim ayında oyun arayabilmek.

Franzke, “Kariyerimin başlarında gerçekten şımarıktım” dedi. “Ve bunu tekrar deneyimlemeyi bekliyordum ve umarım yakında gelir.”

Matt Stairs’in Los Angeles’taki 2008 NLCS’de eve koştuğu maçtan Geoff Jenkins’in Dünya Serisinin 5. Oyunundaki iki katına kadar, Franzke ve LA’nın en unutulmaz çağrılarının çoğu, sezon sonrası dönemde gerçekleşti.

11 yıl oldu, ancak Phillies önümüzdeki iki hafta içinde işe başlarsa, sevgili Phillies radyo eşleştirmesinin unutulmaz sezon sonrası çağrıları kataloğuna ekleme şansı var.

Yaklaşan Darren Daulton Vakfı Ünlü Barmenlik Etkinliğine Kazanma Biletleri

Kazanan 30 Eylül Cuma günü seçilecektir.Leave a Comment