Mooresville Lisesi futbol oyunları için yeni güvenlik önlemleri açıklandı

MOORESVILLE, NC (WBTV) – Cuma gecesi Hickory Ridge ile karşılaştıkları Mooresville Lisesi futbol maçına gidenler yeni güvenlik önlemlerine tabi olacak.

Mooresville Dereceli Okul Bölgesi, Cuma günkü maçla birlikte yürürlüğe giren değişiklikleri bir gecede yayınladı.

Çarşamba gecesi velilere giden bir notta, lisede olmayan öğrencilerin bir danışmana ihtiyacı olacağı belirtildi. Ellerinde yoksa, oyundan çıkarılırlar ve onları alması için bir ebeveyn veya vasi ile iletişime geçilir.

Ek olarak, bölge yetkilileri, tıbbi, bebek bezi veya şeffaf çantalar dışında Koç Joe Popp Stadyumu’na hiçbir çantanın girmesine izin verilmeyeceğini söyledi.

Mektupta, artık geçiş metal dedektörleri kullanılacak ve oyunu izlemek için çitin dışında durmak artık yasak.

“Bu protokollerin uygulanması gerektiğinden üzgünüz ve anlayışınızı rica ediyoruz. Mooresville Lisesi futbol ve atletizm programlarımıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Her zaman olduğu gibi, Go Blue Devils!” ilçe başkanları açıkladı.

Mooresville Lisesi öğrencileri Perşembe günü sınıfa geri dönerken yeni güvenlik önlemleri geldi. Onlar uzaktan öğrendim Çarşamba günü okula yönelik bir tehdidin ardından.

Son birkaç gün içinde bölge liselerine ve ülke çapındaki okullara yönelik tehditlerden biriydi.

İlişkili: Güvenlik analisti, adli psikiyatrist, birden fazla WBTV alanı okul bölgesinde meydana gelen tehditlere ağırlık veriyor

Leave a Comment