Netflix, Ekim 2022’de Çıkacak Yeni Oyunları Açıkladı

Genelde olduğu gibi, Netflix, akış hizmetine gelecek ve gelecek ay Ekim’den ayrılacak olan film ve televizyon dizilerini resmen açıkladı. Aylık liste, son zamanlarda Netflix’e eklenecek olan mobil video oyunlarının bir listesini de içeriyor. Toplamda Netflix, mobil kullanıcılar için Ekim 2022’de gelecek olan üç yeni video oyununun tanıtımını yaptı.

Daha spesifik olarak, Netflix şunu ortaya çıkardı: Başarmak! Pişirme Bash, Spiritfarer, ve Hello Kitty Mutluluk Yürüyüşü hepsi yakın gelecekte abonelik hizmetine katılmaya hazır. Bununla birlikte, üçü de kesin bir çıkış tarihi açıklanmadan özellikle “Yakında” olarak listeleniyor. Bazı insanlar popüler olanın bir video oyunu uyarlamasını oynamaya hevesli olabilir. Başarmak! diziler, ruh bekçisi 2020’de konsollar ve PC için piyasaya çıktığında iyi karşılandığı için kesinlikle burada başrol oyuncusu.

Ekim 2022’de Netflix’e gelecek üç video oyununun tam açıklamasına doğrudan Netflix’ten aşağıdan göz atabilirsiniz:

Başarmak! Pişirme Bash

  • Açıklama: “Bütün ev fırıncılarına sesleniyorum! Popüler seriye dayanan bu oyunda en iyi veya en kötü görünen pastaları kimin yarattığını görmek için arkadaşlarınız için bir parti düzenleyin.”

ruh bekçisi

  • Açıklama: “Sen, ötelere giden bir feribot kaptanısın. Keşfetmek için bir tekne yap, sonra bu hareketli oyunda ruhları öbür dünyaya salmadan önce onlara iyi bak.”

Hello Kitty Mutluluk Yürüyüşü

  • Açıklama: “Hello Kitty ve arkadaşlarıyla büyük bir gösteri yaratın. Geçit töreninize yağmur yağabilecek tuzaklardan kaçınmak için yeni müttefikler edinin ve yeteneklerinize güvenin!”

Yukarıda not edildiği gibi, Başarmak! Pişirme Bash, Spiritfarerve Hello Kitty Mutluluk Yürüyüşü Ekim 2022’de Netflix’e geliyor. Daha genel olarak, Netflix’teki oyunlar küresel olarak hem Android hem de iOS cihazlarda mevcuttur ve oyuncular çeşitli oyunları Netflix uygulamasının eklenmesiyle indirmek için kendi uygulama vitrinlerinde bulabilirler. Video oyunlarının tam olarak ne zaman Netflix’te yayınlanacağı belli değil, çünkü bunlar basitçe “Yakında Geliyor” olarak listeleniyor, ancak gösterge, hepsinin önümüzdeki ay bir noktada piyasaya sürüleceği gibi görünüyor. Daha önceki tüm Netflix kapsamımıza buradan göz atabilirsiniz.

Önümüzdeki ay Netflix’e katılacak yeni video oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin veya şu adresten doğrudan Twitter’da bana ulaşmaktan çekinmeyin. @rollinbishop oyunla ilgili her şey hakkında konuşmak için!

Leave a Comment