New Mexico vs. LSU – Oyun Önizlemesi – 24 Eylül 2022

New Mexico (2-1), LSU’da (2-1), Cumartesi, 19:30 ET (ESPN+)

Satır: LSU’ya göre 31 1/2.

Seri kaydı: İlk buluşma.

NE TEHLİKEDE?

LSU, Tigers, SEC programlarının etine girmeden önce konferans dışı son ayarlarını yaparken, birinci yıl antrenörü Brian Kelly’nin temiz icrasıyla körüklenen ikna edici bir zafer arıyor. New Mexico, Lobos ile ilk iki-artı sezonunda 7-15 yaşında olan üçüncü yıl teknik direktör Danny Gonzales’in altında imzalı bir zafer görüyor.

ANAHTAR MAÇ

LSU WR Kayshon Boutte vs. New Mexico CB Donte Martin. Tigers, bu sezon Boutte’yi hücumlarına daha fazla dahil etmeye ve Arizona Eyaletinden transfer olan yeni QB Jayden Daniels ile olan bağlantısını geliştirmeye çalışıyor. Boutte, geçen hafta bir araya giren ve kariyerinde 24 kez başarısız olan Martin, Lobos’un 31’lik rekorunu tehdit etme yolunda ilerliyor.

İZLENECEK OYUNCULAR

New Mexico: Eski lineback oyuncusu Cody Moon, geçen hafta UTEP’e karşı iki çuvalla 11 mücadelede kariyer rekoru kırdı.

LSU: WR Malik Nabers, defansların Boutte’ye gösterdiği ilgiden faydalandı ve Daniels ile iyi bir kimyaya sahip görünüyor. Nabers, LSU’yu 199 yarda 14 yakalama ve bir TD ile üç maçta önde götürüyor.

GERÇEKLER VE ŞEKİLLER

New Mexico, Louisiana kolej futbol takımlarına karşı üç maçta yenilmedi, ancak aynı zamanda mevcut SEC takımlarına karşı sadece 1-13, 2005’te Big 12 üyesiyken Missouri’ye karşı gelen tek zafer. … Dört New Mexico oyuncusu — Martin, defans oyuncusu Ian Shewell, defans oyuncusu Reco Hannah ve güvenlik AJ Haulcy – her birinin UTEP’e karşı bir müdahalesi vardı. … Lobos’un vurucusu George Steinkamp, ​​geçen hafta kariyer boyu sürecek 51 metreden golü attı. … LSU, Tiger Stadyumu’nda 10 düz ve 59 konferans dışı 60 maçı kazandı. … Daniels ilk üç maçında 6 tank avcısı için bir müdahale olmadan geçti ve ayrıca 225 yard ve 2 tank avcısı ile acele etmede LSU’ya liderlik ediyor. … Tigers, son iki rakibini (Southern ve Mississippi Eyaleti) bir arada 5/24’lük bir üçüncü aşağı ile tuttu. … LSU, bu sezon Tigers için ilk startını 14 oyuncuya verdi.

——

Leave a Comment