O bankada kartları olanlar yaşadı… Para dağıtıyor! Üstelik hesaplara nakit olarak yatırılıyor!

İş Bankası müşterilerine müjde! Banka son kampanyasını duyurdu. 30 Eylül 2022 tarihine kadar 100 TL hediye verilecektir. Ayrıca nakit olarak yatırılacak kampanyanın detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası, müşterileriyle güzel bir haber paylaştı. Müşterilerine özel kampanya düzenleyen banka, kampanyaya son 11 gün içinde girildiğini belirtirken, İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan herkese nakit ödeme yapılacağını duyurdu. Duyuruda ayrıca 30 Eylül’ün son gün olarak ilan edildiği belirtildi. Detaylar burada…

Bankanın internet sitesinde yer alan habere göre, 30 Eylül 2022 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunanlara kart onaylandıktan sonra 100 TL ödeme yapılacak. Ödemeler Maximum Mobil’in Pazarama’da geçerli Pazarama MaxiPuanları olarak alınacaktır.

Kampanyaya dahil olan kartlar, ücretsiz kartlar dışında tüm İş Bankası bireysel kredi kartları (Maximum ve Maximile uyumlu tüm kişisel kredi kartları, logolu kartlar dahil) olarak ilan edilmiştir. Kampanyaya dahil olmayan kartlar aidatsız kartlar, ticari kartlar, banka kartları ve ön ödemeli kartlar olarak belirlendi.

İŞ BANKASI KREDİ KARTI KAMPANYASI


30 Eylül 2022 tarihine kadar İşCep, Maximum Mobil, isbank.com.tr, internet şube ve şubeleri başta olmak üzere tüm kanallardan bireysel kredi kartı başvurusunda bulunanlara ve müşterilere 100 TL Pazarama MaxiPuan gönderilecektir. ilk defa kredi kartı alan kişi. Daha önce tüm İSBANK bireysel kredi kartlarını iptal etmiş olan müşteriler, yeni bir bireysel kredi kartı satın aldıklarında da kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Kampanyadan sadece asıl kart sahibi yararlanacaktır, ön ödemeli kartlar, kurumsal kartlar, banka kartları, ön ödemeli kartlar, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir. Teklifler, ilgili tarihler arasında yürütülen diğer MaxiPuan Rewards kampanyalarıyla birleştirilebilir. Banka çalışanları kampanyadan yararlanamaz.

YIL SONUNA KADAR PAZARLAMA MAKSİMUMLARI MEVCUTTUR

Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuanlar, “Anında Kredi Kartı” ile yapılan başvurular da dahil olmak üzere tüm belli başlı kredi kartlarından tahsis tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde tahsil edilecektir. Müşteriler kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir ve müşteri başına 100 TL’ye kadar Pazarama MaxiPuan toplayabilir.

Pazarama MaxiPuanları, Maximum Mobil dahilindeki Pazarama uygulamalarında sadece online alışveriş, market siparişleri, sor, dijital kod, market ve araç menüsü ödemeleri için kullanılabilir. Yüklenen MaxiPuan’lar takı satın almak için kullanılamaz. Ödül MaxiPuanlarınızı kullanmak için kartı fiziksel olarak almanız gerekir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuanların süresi 31 Aralık 2022’dir.

Leave a Comment