Onun sorunu neden bizi rahatsız ediyor?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip ErdoğanCHP’li Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’Yoldaşlarına “Benimle misin” çıkışı hakkında, “Onun dertleri neden bizi tedirgin etsin ki?” yorumunu yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Putin’in üzerinde durduğu ismi Rusya’ya gönderdik”

“Tutuklu mübadelesinde biz de 200 isme odaklandık. 200 ismin tamamı elimizde. Bunlar misafirlerimiz. Bunlardan biri de Putin’in özellikle vurguladığı bir isimdi. Bu ismi Rusya’ya gönderdik.

(Ekonomik yönetim toplantısı) Anlatacaklarımızı anlatsam doğru olmaz. Bu sadece Mir Kart değil, alternatifimiz de bu. Bunlar üzerinde duracağız. Bu çalışmaya devam edeceğiz.

“Bizim sorunumuz değil”

(Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları) Arkadaşlar bizim sorunumuz değil onların sorunu. Onun sorunları neden bizi tedirgin etsin? Biz işimize bakıyoruz. Halk İttifakı kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor, kararsız bir şekilde devam ediyor. Aramızdaki fark bu.

“Dünyada ciddi sevgililerimiz var”

Central Park’ta yanımıza gelen arkadaşlar, beklemediğim ve beklemediğim bir şekilde, farklı yaklaşımlar ve sorularla bize iltifatlarını gösterdiler. Dünyada ciddi hayranlarımız var.

TIKLAYIN – Kılıçdaroğlu’ndan yol arkadaşlarına ikinci çıkış: Gerçekten benimle misiniz, bazılarınızın bilerek veya bilmeyerek kendinize zarar verdiğini görüyorum.


Leave a Comment