Oregon State Beavers vs No. 7 USC Trojans 2022 futbol ön izlemesi, eşleşmeler, zaman, TV kanalı, oranlar, nasıl izlenir

Kunduzlar, akşam 18:30’da Reser Stadyumu’nda yenilmezlik mücadelesinde 7 Numaralı USC’ye ev sahipliği yaparken, Oregon Eyaleti Pac-12 oyununa gişe rekorları kıran bir Cumartesi ile başlıyor.

Evde belki de son kez USC oynayan The Beavers, 2006’dan bu yana üçüncü kez en iyi 10 Truva atı takımını yenmek istiyor.

İşte bir önizleme:

Oregon Eyaletinde 7 Numaralı USC

Zaman: 18:30 Cumartesi

Neresi: Reser Stadı

Biletler: Tükendi, ama yine de şuradan bilet satın alabilirsiniz. CanlıKoltuklar, StubHubya da Ticketmaster web sitesi.

Koçlar: OSU’dan Jonathan Smith (beşinci yıl, 19-28), USC’den Lincoln Riley (ilk yıl, 3-0; genel, altıncı sezon, 58-10)

son satır: Truva atları 6’ya kadar

TV kanalı: Pac-12 Ağı (Xfinity Comcast 420/421/720, Dish 406, Charter Spectrum 332/452)

Online canlı yayın nasıl izlenir: Yapabilirsiniz fuboTV ile bu oyunu ÜCRETSİZ canlı izleyin (ücretsiz deneme) veya askılı televizyon (promosyon teklifleri) fuboTV denemeleriniz bittiyse veya sadece o platformu ve fiyatlandırma planlarını tercih ediyorsanız. Ayrıca bu maçı kablolu veya uydu sağlayıcı giriş bilgilerinizle Pac-12 Live’da canlı olarak izleyebilirsiniz.

İzlemenin daha fazla yolu: Verizon Fios, AT&T U-ayet, Comcast / Xfinity, Spektrum / Charter, Optimum/Altice, Cox, DIRECTV, Yemek.

Yayında: KEX (1190), KPOJ (620), Sirius 137, Sirius XM 203, Sirius XM Uygulaması 966’da Radyo

Oregon Eyaleti hücumu ve USC savunması

Oregon Eyaleti top kaybından kaçınabilirse, USC’ye karşı çok fazla başarıya sahip olmalıdır. Ulusal olarak, Truva atları koşu savunmasında 103., toplam savunmada 84., pas savunmasında 56. ve skor savunmasında 46. sırada yer alıyor. Ama – ve bu büyük ama – USC, maç başına artı-3,33 ile ciro marjında ​​ulusal olarak 1 numara. Truva atları, üç maçta 26 mağlubiyet ve 14 çuvalla arka alanda oynuyor. Solomon Byrd (4 TFL, 3 çuval) ve Tuli Tuipolotu (6 TFL, 3 çuval) başı çekiyor. Yedi farklı Torjan’ın engellemeleri var. USC’nin en iyi oyuncusu, 10’u Stanford’a karşı olmak üzere 22’si olan Eric Gentry.

Oregon Eyaleti’nin saldırgan yaklaşımı, savunmanın verdiği şeyi fazlasıyla alıyor. Ancak Kunduzlar, Deshaun Fenwick (204 yard, 3 TD) ve Damien Martinez (108 yard, 1 TD) liderliğinde topu erken ve sık sık koşmaya çalışmaktan yanadır. Ve 50 yard ve üç touchdown için altı kez koşan Jack Colletto’yu da unutmayın. Chance Nolan, oyun kurucu olarak gelişme gösterdi ve muhtemelen en iyi maçını 2021’de OSU’nun bir yıl önce USC’ye karşı 45-27 galibiyetinde oynadı. Nolan 746 yard ve yedi touchdown yaptı. Tre’Shaun Harrison (16 yakalama, 219 yard, 2 TD) ve Anthony Gould (8-188, 1 TD) OSU’nun alıcı liderleri olarak kendilerini ayırdılar. Oregon Eyaleti, göze çarpan sıkı son Luke Musgrave’den yoksun olacak.

Oregon Eyaleti savunması vs. USC suçu

Önümüzdeki iki hafta, bu hafta USC ve önümüzdeki Cumartesi Utah olduğu için Oregon Eyaleti savunması hakkında bilmemiz gereken her şeyi anlatacak. İlk olarak, Pac-12’yi sayı hücumunda yöneten Truva atları. Onlar 874 yarda ve sekiz touchdown geçen ve henüz bir müdahalede bulunmamış ikinci sınıf oyun kurucu Caleb Williams tarafından yönetiliyorlar. En kötü oyunu – 284 yard için 37’nin 25’i ve Fresno State’e karşı iki touchdown – birçokları için bir manşet olurdu. Truva atlarının geriye doğru koşan Travis Dye ve Austin Jones ikilisi, bu sezon 100 yarda toplam üç maça çıktı. USC, Jordan Addison ve Mario Williams’ta ülkenin en iyi iki alıcısına sahip. 2021 Biletnikoff Ödülü sahibi Addison, 172 yarda yedi pas ve Stanford’a karşı iki touchdown yakaladı.

Oregon Eyaleti, zaman zaman muhteşem, ancak genel olarak tutarsız olan bir savunma ile karşı çıkıyor. Beavers, Boise State ve Montana State’e karşı harika bir ilk yarı geçirdi (eksi Bobcats’e karşı açılış sürüşü), ardından ikinci yarıda Broncos’un oyun kurucu olmasıyla ilgili bazı sorunlar yaşadı. Kunduzlar, Fresno State’e karşı oynadığı oyunda popüler bük ama kırma oyununu oynadı. Genel olarak, ortalamanın biraz üzerindeler, bu da USC’ye karşı yeterince iyi olmayacak. Beavers, Truva atlarının ateş gücüne karşı çıkmak için Boise Eyaleti’nin ilk yarısında dörtte üçüne ihtiyaç duyacak. OSU’nun ikincil birimi, altı müdahaleyi hesaba kattıkları için yüksek güvene sahiptir. Anahtar, Beavers’ın Williams’ı erken atışlara zorlamak için yeterince baskı yapıp yapmaması olacak. OSU’nun sadece üç çuvalı var, ancak Williams sık sık acele ediyorsa, bu neredeyse iyi.

Not eşleşmesi

Dört ana birimin hepsinin biraz gücü var. Onları sıralayacak olursak, belki USC’nin 1 numaralı hücumu, Oregon State’in hücum ve savunması 2 ve 2A ve USC’nin savunması 4 olabilir. Belki bir yıkama değil, hatta oldukça yakın. Fark yaratan Cumartesi gecesi? Devirleri izleyin. Her iki takım da paketler oluşturmada iyidir. USC ve OSU konferansta 1-2. Truva atları paket servislerde yaşadı. Oregon State, Boise State’e karşı beş, Montana State’e karşı üç maç yaptı. Devir savaşını kazanan takımın oyunu kazanması muhtemeldir.

Hızlı ileri gelenler

  • Pac-12 Ağı, Cumartesi günkü maçta Road Show’a ev sahipliği yapacak.
  • Oregon Eyaleti, Gill Coliseum’un dışındaki Beaver Block Party’de bilet alamayan hayranlar için bir izleme partisi düzenliyor. Okul, büyük bir ekran ve ekstra hoparlör sağlıyor.
  • Beavers, evinde USC’ye karşı oynadığı son beş maçın üçünü kazandı.
  • Oregon Eyaleti arka arkaya sekiz iç saha maçı kazandı. Beavers’ın en son dokuz ardışık galibiyeti 1999-2000 sezonuydu.
  • Mevcut Beaver alıcısı Tyjon Lindsey, Los Angeles’ta USC’ye karşı 2021 galibiyetinde 102 yarda beş pas yakaladı.
  • Oregon Eyaletinin kadrosunda 46 Kaliforniyalı var. USC’de bir Oregonlu var, Westview Lisesi’nden Brandon Pili.
  • OSU-USC lise bağlantıları vardır. USC alıcısı Ty Chamblin ve Oregon Eyaleti OLB Mathias Malaki-Donaldson, Oaks Christian’da takım arkadaşlarıydı, USC OL Brett Neilon ve Beavers’ın OLB’si John McCartan, Santa Margarita’da birlikte oynadı.

Tahmin

Oregon Eyaleti 31, USC 27

–Nick Daschel | [email protected] | @nickdaschel

Leave a Comment