PlayStation, Nintendo Switch’e Özel Popüler 2022 Konsolunu Kaybetti

PlayStation, 2022’nin en iyi konsol ayrıcalıklarından birini sadece birkaç ay içinde Nintendo Switch’e kaptıracak. PlayStation 5 ve PlayStation 4 sahipleri, bu yıl aşağıdaki gibi başlıklarla zaten bir avuç harika ayrıcalıklara sahipken hayalet tel tokyo, Horizon Yasak Batıve Büyük Gezi 7Sony’nin birinci taraf dünyasının dışında kalan ve şimdi Switch’e geçecek olan bir oyun.

Kung Fu aksiyon oyunu geliştirici Sloclap tarafından yakın zamanda duyurulmuştur. Sifu şimdi Kasım 2022’de Nintendo Switch’e gelmesi planlanıyor. Başlangıçta, Sifu bu yılın başlarında PS5 ve PS4’te (PC’ye ek olarak) piyasaya sürüldü ve oldukça başarılı oldu. Hem Xbox hem de Nintendo platformlarındaki pek çok hayran, PlayStation olmayan konsollarda piyasaya sürüleceğini umarken, yakın gelecekte oyunu kendileri için deneyimleyebilecek olanlar Switch’tekiler.

belki de en büyük dezavantajı Sifu Switch’e gelmek, oyunun bu versiyonunun oldukça kaba görünmesi. Görüntülere dayanarak Sifu Eylem halinde gösterilen (yukarıdaki videoda görebileceğiniz), oyun Nintendo konsolunda çalıştırmak için performans ve görseller söz konusu olduğunda oldukça dalmış görünüyor. Ve Switch’in PS5 ve PS4 ile karşılaştırıldığında daha az güce sahip olduğu göz önüne alındığında beklenebilir. Sifu’nun hızlı tempolu bir aksiyon oyunu olarak nature, oynamak için en ideal platform olmayabileceği anlamına gelir.

Bu sürüm Sifu On Switch, sonunda Xbox Series X ve Xbox One’da yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusunu da soruyor. Geliştirici Sloclap henüz böyle bir sürüm planı açıklamamış olsa da, Xbox şu anda özellikle oyunu henüz almayan tek platform. Buna benzer olduğunu gördüğümüz önceki durumlara dayanarak, muhtemelen Sifu bir gün Xbox’a çıkacak, ancak bunun doğru olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek.

oynamaya mı bakacaksın Sifu Artık Switch’e geldiğine göre kendin için mi? Yoksa oyunu bu yılın başlarında PS5 veya PS4’te oynadınız mı? Yorumlarda bana bildirin ya da Twitter’da bana mesaj atın @MooreMan12.

Leave a Comment