Pokémon İş Profiline Göre Dedektif Pikachu 2 Oyunu “Yayınlanmak Üzere”

Resim: Pokémon Şirketi

Kaçırdıysanız, Nintendo Switch’e giden yolda yeni bir Dedektif Pikachu oyunu var. The Pokémon Company ilk olarak 2019’da duyurduğunda, orijinal oyunun hikayesini nasıl sonuçlandıracağından bahsedilmişti.

O zamandan beri bu projeye ne olduğunu merak ediyorsanız – endişelenmeyin, bu hala bir şey. Bu yılın başlarında yapılan bir güncellemenin ardından, bir LinkedIn sayfası, projenin tamamlanmak üzere olabileceğini ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

Creatures Inc ve PTCG Development Division Kıdemli Programcısı Jonathan Murphy (5 yıldır görevde olan), “habersiz bir proje” üzerinde nasıl çalıştığını ve Dedektif Pikachu 2piyasaya sürülmek üzere olan:

Unity/C# kullanarak, bir habersiz projede ve bir tane de piyasaya sürülmek üzere olan Dedektif Pikachu 2’de çalıştı.
– İlk sistem tasarımından son uygulamaya kadar her şeyi yaparak temel oyun özelliklerine sahip oldu.
– Unity’nin etkin kullanımı ve modern geliştirme uygulamaları konusunda uzman danışmanlığı sağlandı.

Dedektif Pikachu
Resim: LinkedIn / Nintendo Life aracılığıyla

Bu oyunun 2019’da duyurulduğunu düşünürsek, muhtemelen piyasaya sürülmeye yakın olması şaşırtıcı değil. Bu yılın Şubat ayının başlarında, Creatures Inc web sitesinden yapılan bir alıntı, hayranlara oyunun hala geliştirme aşamasında olduğuna dair güvence verdi:

Orijinal Detective Pikachu oyunu 2018’de Nintendo 3DS’de yayınlandı. Bunu bir yıl sonra bir film izledi. Orijinal oyuna Nintendo Switch’in devamı ile ilgilenir misiniz? Aşağıda yorum yapın.

Leave a Comment