Rays, 2022 sezon sonrası için bilet bilgilerini açıkladı

ST. PETERSBURG, Fla. — Tampa Bay Rays, tek maç biletleri, bilet paketleri, süitler ve parti alanları ile ilgili sezon sonrası bilgileri açıkladı.

13 normal sezon maçı kala, Rays, sezon sonrası oyun açısından Baltimore Orioles üzerinde 4,5 maçlık bir farka sahip. Ardışık dördüncü sezon sonrası rıhtımını perçinlemek için sihirli sayıları dokuz. Bu, Rays galibiyetlerinin ve Orioles kayıplarının herhangi bir kombinasyonunun, toplam dokuzun Tampa Bay için bir sezon sonrası sporunu perçinleyeceği anlamına gelir.

Tüm potansiyel American League Wild Card Series ve Division Series ev oyunlarının biletleri 30 Eylül’de saat 10:00’da satışa çıkacak.

E-posta bültenlerine abone olan sezon üyeleri, grup liderleri ve Rays Insider’lar satış öncesi fırsatlar hakkında bilgi alacaklar. Ek olarak, 28 Eylül saat 12:00’ye kadar Rays Insider e-posta bültenine kaydolan hayranlar, tüm olası Wild Card Serisi ve Division Serisi ev oyunları için ön satış biletlerine erişim kazanacak.

Mevcut abonelerin yeniden başvurmasına gerek yoktur. Rays Insider olmak için RaysBaseball.com/Postseason adresini ziyaret edin.

Tüm potansiyel Rays sezon sonrası ev oyunlarını içeren 2022 Sezon Sonrası Bilet Paketlerine erişim için hayranlar, 2023 Geleneksel Sezon Üyeliği satın alabilir. Daha fazla bilgi için RaysBaseball.com/SeasonMembership adresini ziyaret edin.

Sezon sonu iç saha maçları için sınırlı sayıda süit ve parti alanı mevcuttur. Hayranlar bu alanları RaysBaseball.com/Postseason adresini ziyaret ederek rezerve edebilirler.

2022 sezon sonrası için tüm biletler yalnızca mobildir. Kağıt biletler veya evde basılan biletler mevcut değildir veya kabul edilmez.

Leave a Comment