Red Sox – Yankees – Oyun Özeti – 23 Eylül 2022

NEW YORK — — Aaron Judge üst üste üçüncü maç için homer’sız tutuldu, onu sezon boyunca 60’ta ve Roger Maris’in Amerikan Ligi rekorundan bir utangaç tuttu ve New York Yankees Cuma günü Boston Red Sox’u 5-4 yendi gece.

Jose Trevino, eşitlik bozma koşusunu sekizinci turda iki çıkışla tek başına bitirdi ve ilk sıradaki Yankees, AL East unvanını perçinlemek için sihirli sayılarını beşe indirdi.

Maris’in dört çocuğu yine basketbol sahasındayken, Yargıç keskin bir single ile 4’e 1 gitti. İki kez vurdu ve 47.346’lık kapalı kalabalığı bir veya iki saniye heyecanlandıran yüksek bir sol sahaya uçtu.

Saldırganın New York’un şu anki evinde Maris ile eşleşmesi için iki maçı kaldı – Cumartesi öğleden sonra ve Pazar gecesi rakip Red Sox’a karşı. Bundan sonra, Yankees Toronto’ya gidiyor ve Baltimore’a karşı 30 Eylül – 2 Ekim arası sadece üç ev maçı kaldı.

Salı gecesi Pittsburgh’a karşı 60 numaraya bağlandığından beri, en yakın Hakem Maris’in 1961 işaretine eşit olmaya geldi, Perşembe gecesi orta saha çitinin hemen önünde 404 metrelik bir sürüş oldu.

Yankees’in art arda altıncı playoff rıhtımını tamamlamasından bir gece sonra, as Gerrit Cole ve menajer Aaron Boone, plaka hakemi Brian Knight ile altıncı vuruşta atıldılar.

Sıkıştırma vuruşu yapan Harrison Bader sekizinci sırada bir iki-çıkış yaptı ve Matt Strahm’ın (3-4) vahşi bir toplama girişimi üçüncü olmasına izin verdiğinde çalıntı bir üsle kredilendirildi.

Trevino bir sonraki atışta ortalamayı seçti.

Jonathan Loáisiga (2-3) galibiyet için iki golsüz atış yaptı ve dokuzuncu sırada bir çift bir-çıktı.

Alex Verdugo altıncı vuruşta Boston için üç koşu homer ile bağladı. Tommy Pham, bu sezon çoğu Amerikan Ligi’nde olmak üzere 31 uzun top servis eden Cole’a karşı da derine indi.

Verdugo, Cole’un vuruş vuruşu yaptığını düşünmesinden bir adım sonra, Yankees’in sağ ortasındaki boğa güreşine 100 mil hızlı bir top gönderdi. Verdugo üslerin etrafında yavaş bir tırıs atarken, sağ elini kullanan başını eğdi ve tümseğin arkasına doğru eğildi.

Vuruştan sonra Cole, Knight’ı öfkeyle işaret etti ve kariyerinde ilk kez oyundan atıldı – ancak beş kez All-Star muhtemelen 103 atıştan sonra gece için yapıldı.

Boone tartışmaya katıldı ve menajer olarak 24. kez elendi ve bu sezon kariyer rekoru yedinci oldu.

Yargıç önünde vuruş yapan 9 numaralı vurucu Aaron Hicks, 100. büyük lig homer’ını başlattı ve bir RBI single ekledi. Gleyber Torres, New York’a 5’te iki koşuda çift yönlü başlayan Rich Hill ile 4-1 öne geçti.

Yargıç yedinci sırada sert bir tekli elde etti ve art arda 22 maçta sezonun en yükseğine güvenli bir şekilde ulaştı.

EĞİTMEN ODASI

Red Sox: RHP Nathan Eovaldi (omuz iltihabı), Triple-A Worcester için bir rehabilitasyon başlangıcında 57 atış yaparak üç vuruşta üç koşuya izin verdi. 19 Ağustos’tan beri sahalardan uzak kaldı. Perşembeden Pazartesiye kadar 10 günlük sakatlık listesine giren Eovaldi ve 2B Trevor Story (sol topuk morarmış), ikisi de sezon bitmeden geri dönmeyi umuyor. … Cumartesi günü oynanacak günlük maçla All-Star SS Xander Bogaerts dinlendi. Bogaerts geceye .314 vuruşla başladı ve AL’de Yargıçtan sonra ikinci oldu (.316) ve Yankees slugger’ı ile Triple Crown arasındaki en büyük engel olabilir. … INF Christian Arroyo, grip geçirdiği bir maçın ardından takıma yeniden katıldı ve Boston, yedek kulübesinden çıkabileceğini umuyordu.

Yankees: 1B Anthony Rizzo, Bader ile birlikte başlangıç ​​kadrosunun dışındaydı. Hakem orta sahada başladı ve Bader oyunda kaldığında dokuzuncu sırada sağa hareket etti. … INF DJ LeMahieu (ayak parmağı iltihabı) vuruş antrenmanı yapıyor ve önümüzdeki hafta Toronto’da sakatlıklar listesinden çıkması mümkün.

BİR SONRAKİ

Red Sox RHP Nick Pivetta (10-11, 4.35 ERA), 7 Eylül’den bu yana sadece 2 2/3 isteka isabet eden Domingo Germán (2-3, 3.12) karşısında Cumartesi günü başlıyor.

Hakem, kariyerinde Pivetta’ya karşı iki ev koşusu ile kariyerinde 11’de 5 (.455) – her ikisi de bu sezon (16 Temmuz’da 32 numara ve 13 Eylül’de 56 numara).

Pivetta, New York’a karşı yedi kariyer maçında 8.78 ERA’ya sahip ve Yankee Stadyumu’nda üç başlangıç ​​üzerinde 11.57 ERA ile 0-3. Bu yıl New York’a karşı dört startta 18 2/3 vuruşta sekiz homer’dan vazgeçti.

——

Leave a Comment