Reha Muhtar hakkında şoke eden iddialar! Okuyunca kanınız donacak.

Eski televizyon programcısı Reha Muhtar’ın kızlarını dövdüğü gerekçesiyle yasaklama kararı alan oyuncu Deniz Uğur, Muhtar’ın kararı kaldırmasının ardından yeniden koruma istedi.

Uğur, “Çocuklarım benimle olmak istiyor. Onları yanımda bırakmıyorum, sette bile benimleler.”

Oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşındaki ikizlerinin babası ve eski eşi Reha Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığını ve darp raporu aldığını duyurdu. Muhtarı da indiren Uğur, “M., önceki Cuma babasının kendisini fena dövdüğünü söyledi. Daha önce de babasını yaralama suçundan şikayetçi olmuştu. Daha sonra babasının kendisine baskı yapması üzerine, babasını dövdü. Şikayetini bıraktı. Çocuk bana vücudundaki dayak izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında morluklar vardı. Morluklar ve morluklar vardı. Ellerinde de ısırık izleri gördüm.”

Muhtar ise Uğur’un Twitter hesabından yaptığı açıklamalara, “Mahkemede istendiği gibi yalan, iftira ve manipülasyonla daha fazla para almak için çocuklarımı çok kötü oyunlar oynamak için kullanmaya çalışıyorlar. ”

Sabah gazetesinden İlker Gezici’nin haberine göre; Muhtar’ın uzaklaştırma kararının kaldırılmasının ardından Uğur önceki gün avukatı ve çocuklarıyla birlikte Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek yeniden koruma istedi. Daha önceden anlaşması olduğu için erteleyemediği filmin çekimlerine çocuklarını da götüren Uğur, çocukların da kendisiyle kalmak istediğini ve babalarının yanına gitmek istemediklerini ifade etti.

Deniz Uğur’un çocukları, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi’nde bir pedagog huzurunda şu ifadeleri verdi:

MD: “12 Eylül’de annem beni almaya geldiğinde bir hafta önce babamın beni dövdüğünü söyledim. Daha önce babama beni dövdüğü için şikayette bulunmuştum ama üzüldüğüm için bu şikayetimi geri aldım. Babam beni 4 yıldır dövüyor.Ondan nefret ettiğimi düşünüyor ruh halime göre beni taciz ediyor.En çok elbisemin görünmeyen yerlerine tokat ve yumruklar atıyor.Beni ısırıyor.Bardak fırlatıyor. önce bir keresinde ayağıma demirle vurdu ve ayağım morarmıştı.Geçen hafta saçlarımdan tuttu, yere yatırdı, başıma vurdu. .

Dayak sonrası vücudumun çeşitli yerlerinde ısırık izleri, morluklar ve ağrılar oluştu. ‘Gideceksin buradan yılan, annen de o…’ gibi tehdit ve hakaretlerde bulunuyor. Kardeşime karşı büyük bir şiddet uyguladığını görmedim. Beni sebepsiz yere döven, tehdit ve hakaret eden babamdan şikayetçiyim ve şikayetçiyim.”

PD: “Son zamanlarda babamdan dayak yemedim. Yıllar önce M.’ye yaramazlık yaptığımda beni 3 kez dövdü. Omzuma yumuşak bir vuruşla ve yine kafama yumuşak bir telefon vurarak beni dövdü. Ama ablamı saçından çekip yumruklayarak dövüyor.Genellikle bir nesne kullanmıyor eliyle beni dövüyor.Kardeşimi haftada 3 gün dövüyor.Bu süreçte bana şiddet uygulamadı. . Ben babamdan şikâyetçi değilim.”

Leave a Comment