‘Rüyalarımda ayrıldığımızı görürdüm, ağlardım, sonra aldatırdım’

Hastalığının ardından sağlığına kavuşan ve ekranlarda boy göstermeye başlayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Haberler Küresel Buket Aydın’ın sunumuyla ekranlarda yayınlanan “Yüz Yüze” programında özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.

“HER ZAMAN ÇOK EŞİMDİM”

Ünlü komedyen, evliliğinde çok fazla hata yaptığını belirterek, her zaman çok eşli olduğunu söyledi. Erbil, “Bir karıma çok aşıktım, ayrıldığımızı, ağladığımızı ve sonra aldattığımızı hayal ettim. Sanırım bu yedek dürtü” o şaşırmıştı.

“EVLİLİKTE HATALAR YAPTIM”

“İlk eşime çok aşık oldum, 20’li yaşlarımdaydım ve damadın yanına gittim” Erbil sözlerine şöyle devam etti:

“Nişanlıydık, rahmetli babası hakimdi, kardeşiyle aynı odada yattık. Çok aşıktım, benimle oyuncak gibi oynardı. Hep çok eşliydim. Evliliğimde hatalar yaptım. öğlen gidip hile yapardı.”

“BUNUN YEDEKLENECEK ÖĞE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

“Sanki anne baba sevgisini hiç görmemişim. Yedekleme dürtüsü bu sanırım. Kendi başıma çözdüm. Sedef’le evliyken son eşime aşık oldum. Ona çok haksızlık ettim. Çünkü Başıma gelenlerden. Melek yüzünden. Öyle bir karakteri yok. Şimdi evli. “Yani bunu konuşmak istemiyorum. Ona çok haksızlık ettim. Son eşimde de aynı şeyler başıma geldi. Aldattığı için boşandık” dedi.

ERŞAN KUNER ELEŞTİRİSİ: ‘ERKEK FORMUMLA İZLEYEMİYORUM’

Erbil, daha önce ‘Devletimiz müdahale etmeliydi’ dediği Erşan Kuneri’nin dizisini de eleştirdi.

“Üzerine inşa edilmiş tamamen küfürlü bir film” Mehmet Ali Erbil, “Erkek olarak izleyemedim. Cem Yılmaz da zeki bir çocuk. Belki yeni bir yol, yeni bir yol bulmak istediler. Belki Amerikan filmleriyle başladılar. Türk sinemasında böyle bir örneği yok. Ben. sanatçı diye de eleştirdi. Konservatuar mezunuyum. Ne de olsa RTÜK var. Özel.” “Televizyonda konuşanlar için özel kontroller olurdu, reklamlarda bile. Türkçe ve diksiyon doğru olurdu. Ekrana hiç küfür etmedim, kimse söyleyemez. Benim filmlerimde böyle bir argo yok. Kendi çocuğumun da izlemesini istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Leave a Comment