Sakarya’da gelin olarak çıkacağı evden kefenle çıkan kızın babası konuştu

Düğününe 6 gün kala kalp krizinden hayatını kaybeden Zeynep Kurtuluş’un acılı babası, “Dün geceki kınası Pazar günü düğünü olacaktı. Her şey hazırdı, şimdi tam zamanı” dedi.

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde nişanlısı ACY ile hayatlarını birleştirmeye hazırlanan 27 yaşındaki Zeynep Kurtuluş, düğününe 6 gün kala evde rahatsızlandı.

Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi yapılan Kurtuluş, kaldırıldığı Yenikent Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden 27 yaşındaki Kurtuluş, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

‘A’dan Z’ye bir aşk hikayesi’

Zeynep Kurtuluş’tan dönüş; Nişanlısıyla çektiği fotoğraflar, düğün hazırlıkları ve davetiyesi kaldı.

Hayatlarını birleştirme sürecinde olan gençlerin bastığı davetiyede, ‘A’dan Z’ye bir aşk hikayesi’ Yazı duygu yüklüydü.

Sakarya’da gelin olarak çıkacağı evden kefenle çıkan kızın babası VİDEO konuştu

Sakarya'da gelin olarak çıkacağı evden kefenle çıkan kızın babası 1 numara konuştu

“Gelinim Zeynep Kurtuluş Allah’a yürüdü”

Kurtuluş’un ölümünün ardından nişanlısı ACY’nin babası HY ise gelinin ölüm haberini ve düğünün iptal edildiğini sosyal medya hesabından duyurdu. “Oğlum AC’nin 25 Eylül 2022’de yapılacak nikahı iptal edilmiştir. Gelinim Zeynep Kurtuluş Hakk’a yürüdü inşallah mekanı cennettir.” sözleriyle duyurdu.

Sakarya'da gelin olarak çıkacağı evden kefenle çıkan kızın babası 2.

“Her şey hazırdı, şimdi tam zamanı”

Düğününe 6 gün kala kalp krizinden hayatını kaybeden 27 yaşındaki Zeynep Kurtuluş’un acılı babası Hüseyin Kurtuluş, yaşananları anlattı.

acı Baba Kurtuluş, “Kızımız düğün hazırlıkları yapıyordu, belli bir saatte eve geldi. Eve geldiğinde biz oturuyorduk, annesiyle evde işleri vardı, onlarla ilgileniyordu.

Sonra geç olduğu için yattım. Evdeki odalar karşı karşıyayken annesine bakarken kendini kaybederek yere yığıldı. Dün gece kınasını, pazar günü düğünü olacaktı.

Her şey hazırdı, Cenab-ı Hakk’ın izniyle zamanı gelmişti. Bundan daha ileri gitmedi. Kızımızın nişanlısının üzüntüsünü biz ve çevremizdekiler de paylaşıyoruz.

Kim böyle bir durumun gelişmesini ister, ama Yüce Allah aldı ve bize sadece dua etmek kaldı. Allah sabır versin, bir çocuğun acısıyla karşılaştık.” söz konusu.

Sosyal medya paylaşımlarına yanıt

İHA’nın haberine göre; Öte yandan acılı aile, sosyal medya hesaplarında bazı kişilerin Zeynep Kurtuluş’un yediği yemekten dolayı hayatını kaybettiği paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Sakarya'da gelin olarak çıkacağı evden kefenle çıkan kızın babası #3

Sakarya'da gelin olarak çıkacağı evden kefenle çıkan kızın babası #4

Leave a Comment