Sosyal medya ayağa kalktı ve Ekşi Sözlük’teki ters tepki büyük ilgi gördü! Rahatsız edici itiraf hakkında suç duyurusu

Bir yazarın Ekşi Sözlük’teki ‘İtiraf’ yazısı sosyal medyada viral oldu ve okuyan herkes ‘Bu adamı bulun’ dedi. Herkesin isyan ettiği kişinin yurt dışında yaşadığı iddia edilirken, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

Ekşi Sözlük yönetimi ile iletişime geçerek “Söz konusu kullanıcı ile ilgili herhangi bir işlem yaptınız mı?” Cumhuriyet gazetesi, “İlgili kullanıcının üyeliği, olayın aydınlatılması ve çocuğun yüksek menfaatlerinin korunması amacıyla sözlük moderatörleri tarafından kapatılmış ve içerik silinmiştir” dedi. Bu zihniyetle Ekşi Sözlük’te profil ve içerik barındırmak mümkün değil. Sorunla ilgili bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.” cevabını aldı.

SUÇ İDDİASI

Yanıt üzerine Farkına Var Derneği, TCK’nın 103’üncü maddesini hatırlatarak, çocuğu taciz ettiğini söyleyen zanlının ifadesinin alınmasını ve Ekşi Sözlük’ün talebiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. yönetim, kullanıcının yaptığı “itiraf”ı adli makamlara bildirme ve paylaşma yükümlülüğünü yerine getirir. .

“7 yaşında bir kızla ilişki yaşadım”

Ancak mide bulandıran yazıda şu satırlar yer aldı: “Dün gece 7 yaşında bir kızla ilişkim oldu. Bakire değildi. Düşündüğümden daha derindi. Korktuğum şey hamile kalmak. Henüz ergenliğe girmediğini biliyorum ama hala içimde o korku var.

Daha sonra gelen tepkilerle ilgili bir açıklama daha yapan sapık, ‘Taciz edici mesajlar alıyorum. Bunun bir itiraf sayfası olduğunu sanıyordum. Hatta bazıları kanıt istedi. Evet kanıtı var, buraya yükleyebilirim ama yapmayacağım. Ben aptal değilim dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Barajdan korkutan görüntü!  1 aylık su kaldıBarajdan korkutan görüntü! 1 aylık su kaldı
Marmaris'te yangını söndürmek için yola çıkan helikopter Denizli'de düştü.Marmaris’te yangını söndürmek için yola çıkan helikopter Denizli’de düştü.
Dünyayı sarsan tehdide kışkırtıcı tepki!Dünyayı sarsan tehdide kışkırtıcı tepki!

Leave a Comment