Teşkilat dizisinde baba-oğul oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım arasındaki yaş farkı olay oldu!

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre TRT 1’de yayınlanan rekor kıran dizi bu sezon Ankara’dan İstanbul’a taşındı. Diziye ‘Ömer’ rolüyle giriş yapan Murat Yıldırım, oyuncu Gürkan Uygun’un oğluna ‘Yok artık’ dedirtti. İkisi arasında sadece 5 yaş fark var.

İkisi arasında 5 yaş fark var.

Edinilen bilgilere göre Ömer, Gürkan Uygun’un canlandırdığı Yıldırım’ın ve Ebru Nil Aydın’ın canlandırdığı Sacide’nin oğlu.

Ajans’ın yeni sezonunda neler olacak?
Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı Ela Naz Koçak’ın oynayacağı Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının canları pahasına gerçekleştirdiği operasyon sonucunda ‘Şirket’ yok edildi. Bu olay sonucunda, yabancı istihbarat teşkilatlarının ülkemize karşı onlarca yıl öncesine dayanan terörist faaliyetleri başlamıştır. Sınırlarımızda büyük güçlerin kontrolünde uydu devlet kurma girişimi başlıyor.
Egemenliğimize yönelik bu tehditler sonucunda Teşkilat içinde hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan ekibimiz bu yapı ile mücadele etmek için harekete geçmektedir. Ekibin amacı, kurulması planlanan terör devletini engellemek, üst aklın kim olduğunu ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarmak ve dış düşmanları ortadan kaldırmaktır. Tüm bu operasyonların yanı sıra ekip içinde değişen dengeler ve yeni hayatların dahil olması hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Teşkilat dizisinde baba-oğul oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım arasındaki yaş farkı olay oldu!  - Resim : 2

Leave a Comment