THY Avrupa’nın en iyisi seçildi

Oluşturulma Tarihi: 23 Eylül 2022 16:04

Türk Hava Yolları (THY), 2022 Skytrax World Airlines ödül töreninde “Avrupa’nın En İyi Havayolu”, “Dünyanın En İyi Business Class İkram Hizmeti” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu” ödüllerine layık görüldü.

class=”medyanet-inline-adv”>

Türk Hava Yolları, Londra’da tarihi Langham Otel’de düzenlenen World Airlines Awards’da “Avrupa’nın En İyi Havayolu”, “Dünyanın En İyi Business Class İkram Hizmeti” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu” ödüllerine layık görüldü. . Ödüller, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Çince olarak sunulan 2021/2022 anketinde 100’den fazla milleti temsil eden 14,32 milyon yanıtı değerlendiren Eylül 2021 ile Ağustos 2021 arasında çevrimiçi bir müşteri anketi ile belirlendi.

BİZE BU ÖDÜLLERİ VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

Törende ödülü alan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Özel hizmet anlayışımızın daha önce defalarca onurlandırıldığı bu ortamda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk Hava Yolları ailesi olarak, bizi bu değerli ödüllere layık gören siz değerli misafirlerimize ve bu değerlendirmeyi somutlaştıran Skytrax ekibine teşekkür ederiz. Bizi rakiplerimizden ayıran ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla Türk Hava Yolları markasını dünyanın en iyisi yapma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

MEMNUNİYET DUYUYORUZ

Ödüller hakkında konuşan Skytrax CEO’su Edward Plaisted, “Türk Hava Yolları’nı en rekabetçi pazarlardan birinde Dünya Havayolu Ödülleri ve Avrupa’nın En İyi Havayolu ödüllerinde elde ettiği başarılardan dolayı tebrik ederiz. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın uçak içi ikram hizmetlerindeki yüksek standartlarının DO&CO işbirliğiyle Dünyanın En İyi Business Class İkram Ödülü ile taçlandırılmasından memnuniyet duyuyoruz.

Leave a Comment