Tokyo Game Show 2022’de DEA, Ulusal Bir Yol Açıyor

SİNGAPUR, 22 Eylül 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Digital Entertainment Asset Pte. Singapur merkezli global GameFi şirketi Ltd. (DEA), 15-18 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında dört gün boyunca Tokyo’daki Makuhari Messe’de düzenlenen Tokyo Game Show 2022’de (TGS 2022) bir Web3 Entertainment deneyim standı sergiledi.

HABER TV https://news-tv.jp/_ct/16961306

TGS İş Günlerinde (15 ve 16 Eylül) stant, Web 3.0 Politika Tanıtım Ofisi Direktörü, Bakanlar Sekreterliği, Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı (METI) Daisuke Asano tarafından ziyaret edildi; İktidardaki partiden (LDP) Temsilciler Meclisi üyesi, LDP Web3 Proje Ekibi Başkanı, Bilgi Araştırma Bürosu Genel Müdürü ve İnternet Medya Bürosu Genel Müdürü Masaaki Taira; Taisuke Ono, muhalefet partisinden (Japonya İnovasyon Partisi) Temsilciler Meclisi üyesi, Kumamoto Eyaleti eski vali yardımcısı ve 2020 Tokyo valilik seçimi adayı; ve muhalefet partisinden (Japonya Anayasal Demokrat Partisi) Meclis Üyeleri Meclisi’nin eski bir üyesi ve eski bir haber spikeri ve NTV için haber yorumunun başkanı olan Yuichi Mayam, olayı gözlemlemek için. Bu, hem ulusal hükümette hem de iktidar ve muhalefet partilerinde ulusal stratejideki Web3 politikasının kilit kişiler tarafından tanınmasını sembolize eder.

Ayrıca DEA, Remixpoint Inc. Temsilci Direktörü ve CEO’su ve Bitpoint Japan Inc. Temsilci Direktörü Genki Oda ve ACAFP (ACA Football Partners) CEO’su ve KMSK Deinze Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hiroyuki Ono ile birlikte iş seminerleri düzenledi. Belçika Profesyonel Futbol Ligi 2. Bölümü’nün bir üyesi.

Bu, DEA’nın en son NFT oyunlarının test edilmesi, TGS 2022 sergisinin anısına orijinal NFT’lerin dağıtımı, ödül olarak NFT’lerin olduğu dev bir çekiliş ve kullanıcı -katılımcı sahne etkinlikleri. Ve halka açık günlerde (17 ve 18 Eylül), stant çok sayıda ilgili ziyaretçiyle doldu.

DEA, Web3 Eğlence işinde Dünyanın 1 Numarası olmayı ve dünyanın GameFi şirketlerine liderlik etmeyi hedefleyen Singapur’daki üssünden çeşitli olasılıklara meydan okumaya devam edecek.

DEA’nın Kurucusu ve Eş CEO’su Kozo Yamada’nın yorumu:

“Üç yıldaki ilk çevrimdışı TGS olan TGS 2022, hareketli ve çok canlı bir etkinlikti ve aynı zamanda Japon oyun tarihinde çığır açan bir etkinlikti, çünkü ilk kez birden fazla NFT oyun kabini vardı. .

“PlayMining’in Japonların sahip olduğu bir proje olarak küresel NFT oyununa liderlik etme sorumluluğuyla bir kez daha ayıldık. PlayMining bu yıl beş yeni oyun piyasaya sürecek. Gerçekte içinde tutabileceğiniz bir ‘Oynat to Kazan oyunu’ olarak kitlesel olarak benimsenmeyi hedefliyoruz. ve ayrıca tüm dünyada hala tartışma ve anlayıştan yoksun olan ‘NFT oyunlarının özünü’ ve ‘Play to Kazanma potansiyelini’ herkese tutkuyla iletecektir.”

Dijital Eğlence Varlığı Pte. Ltd | https://dea.sg

Küresel bir GameFi ve meta ayet platformu işletmesi olan DEA, Ağustos 2018’de Singapur’da kuruldu ve bir Play to Earn oyunu olan “JobTribes”, bir NFT pazarı olan “PlayMining NFT” ve bir meta ayet projesi olan “PlayMining Verse” geliştiriyor. “GameFi2.0” dünyasının lider Web3 Entertainment şirketi olarak, eğlence deneyimine odaklanarak, blockchain teknolojisini kullanarak “eğlencenin değere dönüştüğü” bir dünyayı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Eş CEO’lar: Naohito Yoshida, Kozo Yamada
Konum: 7 Straits View, Marina One East Tower,#05-01,Singapur 018936
Kuruluş: Ağustos 2018
İş tanımı: GameFi platformu işi

İletişim bilgileri:
tomoyuki takasugi
Dijital Eğlence Varlık Ticaret A.Ş. Halkla İlişkiler
[email protected]

İlgili Resimler

Resim 1

Bu içerik Newswire.com’daki basın bülteni dağıtım hizmeti aracılığıyla yayınlandı.

  • Digital Entertainment Asset Pte. için Öne Çıkan Resim Ltd.

Leave a Comment