Ünlü oyuncunun 12 yıllık eşinin ihaneti herkesi şok etti! Güven Kıraç kameraları görünce ne yapacağını bilemedi.

Televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Güven Kıraç, 12 yıllık eşini esmer bir kadınla aldattı. Samimi tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan ikili, el ele kameralara yakalandı.

eski abone ol

Behzat Ç, Dudullu Postası, Beni O Aşk, Organize İşler gibi birçok ünlü dizi ve filmde rol alan Türk sinema ve televizyonunun sevilen isimleri arasında yer alan ünlü oyuncu Güven Kıraç, dün gece eşini aldatırken görüntülendi.

İlk evliliğini Dürnev Kıraç ile yapan ve 2010 yılında ayrılan ünlü oyuncu, ikinci evliliğini ilk eşinden boşandığı yıl Başak Kıraç ile yaptı. Ünlü çift, evliliklerinden 5 yıl sonra ‘Maya’ adını verdikleri kızlarına sarıldı.

Esmer sevgilisine önce mısır yedirdi sonra öptü

Mutlu giden evliliklerini gözlerden uzak deneyim Kıraç çiftinden ünlü oyuncu Güven Kıraç’ın gece esmer bir kadınla Asmalımescit’teki Koridor isimli mekanda görüntülendi.

12 yıllık evli bir kız babası olan Güven Kıraç, sevgilisiyle el ele görüntülendi. Kıraç kız arkadaşına önce eliyle mısır yedirdi. Oyuncu daha sonra kız arkadaşını mekan içinde öptü.

Evli olduğu hatırlatılınca sustu!

Mekan çıkışında el ele görüntülenen ikili kameramanları görünce gördükleri karşısında şaşırdı. Ünlü oyuncunun mekandaki arkadaşları, kameramanların fotoğraf çekmesine engel olmaya çalıştı.

Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Güven Kıraç, evli olduğunun kendisine hatırlatılması üzerine sessiz kaldı. Ünlü oyuncunun esmer sevgilisi yüzünü saklamaya çalıştı. Güven Kıraç ile Başak Kıraç’ın 12 yıllık evliliklerini bitirmek üzere oldukları öğrenildi. İşte ünlü oyuncu ve sevgilisinin o anları…

Güven Kıraç kimdir?

5 Nisan 1960 yılında İstanbul’da doğdu. Abhaz bir ailenin oğlu olan ünlü isim, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı mezunudur. 1986 yılından bu yana birçok televizyon dizisinde, tiyatro oyununda, reklam filminde ve sinema filminde rol almıştır. Şimdi 62 yaşında olan Güven Kıraç oyunculuk kariyerine devam ediyor.

Leave a Comment