Utah vs. Arizona State – Oyun Önizlemesi – 24 Eylül 2022

13 Utah (2-1), Arizona Eyaletinde (1-2), Cumartesi, 22:30 ET (ESPN)

Satır: Utah 15 1/2, .

Seri rekoru: Arizona Eyaleti 22-10 önde.

NE TEHLİKEDE?

Utes ve Sun Devils, konferans oyununa çok farklı durumlarda girerler. Utah iki orantısız galibiyet alıyor ve bu sezon Pac-12’nin elitleri arasında olması bekleniyor. Arizona Eyaleti, Doğu Michigan’a utanç verici bir kayıp verdi ve sonrasında baş antrenör Herm Edwards’ı kovdu. Koşu antrenörü Shaun Aguano, geçici baş antrenörlük pozisyonuna terfi etti.

ANAHTAR MAÇ

Utah QB Cameron Rising, bu sezon paslarının %67’sini 694 yard, sekiz touchdown ve bir müdahale için tamamladı. Geçen hafta sonu 30-21 mağlubiyetle Doğu Michigan’a karşı toplam 458 yarda vazgeçen Arizona Eyaleti savunmasına karşı oynayacak.

İZLENECEK OYUNCULAR

Utah: RB Tavion Thomas 59 yard koştu ve geçen hafta San Diego Eyaleti’ni 35-7 mağlup etti. Geçen yıl 1.108 yard ve 21 touchdown yaptıktan sonra sezona biraz daha yavaş başladı. Doğu Michigan’a karşı koşuyu durdurmak için mücadele eden Arizona Eyalet savunmasına karşı bir çıkış oyunu arıyor olacak.

Arizona St: QB Emory Jones, Florida’dan transfer olduktan sonra Sun Devils ile iyi bir başlangıç ​​yaptı. Jones 557 yard attı, iki touchdown yaptı ve hiç müdahale olmadı. Ayrıca üç touchdown için yarışıyor.

GERÇEKLER VE ŞEKİLLER

Arizona Eyaleti, üst üste 21 normal sezon maçında en az 100 yard koşmuştur. Bu, 1990’ların ortalarından bu yana programın en uzun galibiyet serisi. … Sun Devils, 2012’den bu yana ulusal sıralamadaki bir rakibe karşı 17. galibiyetini elde etmeye çalışıyor. … Aguano, Sun Devils ile dereceli bir rakibe karşı ilk galibiyetini alan Arizona Eyaleti tarihinde sadece ikinci koç olmaya çalışacak. . Diğeri, 1980’de Arizona Eyaletini 9 Numaralı Houston’a karşı yöneten Darryl Rogers’dı. … Arizona Eyaleti, Utah’a karşı iki maç kaybetti. … Ute’ler maç başına sadece 90 pas yardası veriyor ve bu da ülke genelinde ikinci sırada yer alıyor. … Utah, Pac-12’ye katıldığından beri konferans açılışlarında 4-7 rekora sahip. … Utah, teknik direktör Kyle Whittingham’ın görev süresi boyunca AP Top 25’te yer aldığında 64-22’lik bir rekora sahip.

——

Leave a Comment