Vatanseverlik Oyunları… Lady Chaps First Conference Road Swing’de Bir Çift Vatansever Var

Dallas Teksas (23 Eylül 2022) – Lubbock Christian University Lady Chaparrals, konferans yol maçlarının açılış hafta sonu Lady Chaps’in Dallas Baptist Üniversitesi’nde (Cuma) ve UT Tyler’da mola vermesi nedeniyle bu hafta Lone Star Konferansı yol eyleminin ilk tadına sahip oldu. (Cumartesi).LONE STAR KONFERANS VOLEYBOL
RAKİP YER GÜN ZAMAN (CT) İZLEMEK İSTATİSTİKLER
Dallas Vaftizcisi Dallas Teksas 23 Eylül Cuma akşam 6 Video İstatistikler
UT Tyler Tyler, Teksas Cmt, 24 Eylül 13:00 Video İstatistikler


DBU’YA BAKMAK

– Lady Chaps, Patriots’a karşı tüm zamanların 38-4’lük şaşırtıcı bir rekoruna sahip. LCU, 1983’e kadar uzanan ilk 23 toplantıyı kazanarak tüm zamanların serisini açtı. DBU, serideki son galibiyetini işaretlemek için 2017 sezonunun son toplantısını kazandı, çünkü LCU o zamandan beri altı ardışık toplantı kazandı (3-1 galibiyet dahil) 15 Ekim’de Dallas’ta ve geçen sezon 18 Kasım’da LSC Şampiyonasında 3-0’lık bir galibiyet). LCU, Dallas’taki DBU’ya karşı tüm zamanların 16-3’üdür (LCU, Burg Center içindeki önceki üç toplantıyı kazandı).

– DBU, Lone Star Konferansı’nda sezon öncesi beşinci seçildi ve üç birincilik oyu aldı. Geçen sezon 14-8, konferans oyununda 10-7’lik bir skorla gittiler. Bu sezon, DBU genel olarak 10-3 ve LSC oyununda 1-1-1, bu da onları altıncı sıra için yedi yönlü bir beraberliğe sahip (karışım arasında LCU).

– Vatanseverler, geçen sezon LSC şampiyonu Angelo State için her maça başlayan Delaney Fuller’ı içermeyen kadrolarında altı Division I transferi içeriyor.

– DBU, 113 as (18) önde gelen bir konferansa sahip oldukları için servis çizgisinden puan üretir.inci ulusal olarak) set başına 2.46’lık bir tempoyla (12inci ulusal olarak). Fuller (.51), Sadie Washburn (.47) ve Kenzie McNeil (.46), set başına LSC aslarında ilk üç lider. McNeil 21 puanla takıma liderlik ediyor ve LSC’de ikinci sırada yer alıyor.

– Baylor transferi AJ Koele LSC’de ikinci (14)inci ulusal olarak) sezonda 199 öldürme ile. 26 Ağustos’ta Harding’e karşı 22 kişiyi öldüren Koele de 14. sırada.inci ulusal ve konferansta set başına 4.42 öldürme ile ikinci.UTT’YE BAKMAK
– The Lady Chaps ve UT Tyler, 2019 sezonunda tüm zamanların serilerini Patriots’ın 4 Ekim 2019’da LCU’yu 3-1 yendiği Tyler, Teksas’ta açtı. Bir önceki karşılaşmaları (8 Eylül) ilk tarafsızlıklarını işaret etti. site yarışması ve UTT 3-1’lik bir galibiyet alarak tüm zamanların serisinde 3-0 öne geçti (tüm toplantılar 3-1 skorla sonuçlandı).

– UTT, Lone Star Konferansı’nda sezon öncesi üçüncü seçildi ve yedi birincilik oyu aldı. Geçen sezon 20-4, konferans oyununda 15-3’lük bir rekorla gittiler. Geçen sezon NCAA Division II Güney Merkez Bölgesi’ne katılmaya hak kazandılar. Bu sezon genel olarak 8-5 ve LSC sıralamasında 1-1 konferans başlangıcıyla altıncı sırada yer alan yedi programdan biri.

– Vatanseverler, set başına 12,3 ile LSC’de set başına asistte ikinci sırada yer alıyor (36inci ulusal olarak). Set başına aslarda (0.4) LSC’de sekizinci sırada yer alan Adeline Ortman, LSC’de set başına asistte (8.65) beşinci sırada yer alıyor.

– Mikayla Ware, bu sezon Patriots’un ilk hedefi. Ware, set başına konferans lideri 12.9 saldırı ile ulusal olarak ikinci sırada yer alıyor. Set başına en iyi 4.64 öldürme ve 209 öldürme (10) ile ulusal olarak yedinci sırada.inci ulusal olarak) ve ulusal olarak dokuzuncu (LSC lideri) set başına puan (5.13).

– Deplasmanda 13 maç oynadıktan sonra UT Tyler, Cumartesi günü LCU ile karşılaşmadan önce Cuma günü Doğu New Mexico’ya ev sahipliği yapan sezonun ilk iç saha maçını oynuyor. Geçen sezon evlerinde 8-0 gittiler ve arka arkaya 14 iç saha maçı kazandılar (toplamda 8 ardışık).LADY CHAP NOTLARI
– LCU sezonda 5-8 (konferansta 1-1 ve altıncı sırada berabere kaldı) ve Cumartesi günü evinde Oklahoma Christian’ı 3-0 yenerek sezonun ilk LSC galibiyetini aldı. Bu sezon deplasmanda 0-2’ler. Kiana Fallaha sezonda 13 ile yoldaki ölümlerde LCU’yu yönetiyor. Payton Murray Yolda set başına ortalama 4.0 öldürme. Kalli Dalland beş bloktan oluşuyor ve LCU’nun iki deplasman maçında set başına .71’lik bir tempoya sahip.


– Lubbock Christian, bu sezon açılış setini kaybederken 0-6, üçüncü seti kazandıklarında 5-0, seti kaybettiklerinde 0-8.

Adaçayı Zinciri Lady Chaps takım lideri olarak Cuma günkü maça giriyor (110), Lily Bickley set başına öldürme sayısında (2.62) LCU’nun lideridir ve Chain Sage set başına puanda (3.18) liderdir.

– pasör Kayton Genenbacher sezonda üç double-double yaptı (LCU’nun lideri). Sezonda set başına ortalama 10.15 asist (LSC’de üçüncü ve 30inci ulusal olarak), set başına .33 as ve set başına 2.13 kazma. İkinci sınıf öğrencisi, toplam asistte (487) LSC’de üçüncü, yani 20inci ulusal olarak.


– İkinci Sınıf Libero Kendall Mahaney Cuma günü UAFS’ye karşı bu sezon altıncı kez 20 veya daha fazla kazıya ulaşmak için 21 kazı yaptı. Mahaney 226 kazı ile ekibe liderlik ediyor (LSC’de yedinci ve 45inci ulusal olarak) ve set başına 4,7’lik bir hızda (LSC’de altıncı ve 52nd ulusal olarak).


– LCU puan lideri Adaçayı Zinciri ayrıca LSC’de set başına 1.10 blokluk bir hızla LSC’de sekizinci sırada yer alıyor (sezonda toplam 53, LSC’de dördüncü sırada). Bu sezon dört kez bir maçta en az yedi blok yaptı ve 3 Eylül’de UCCS’ye karşı 8.0’lık bir rekor kırdı.


Kalli Dalland Cuma günü UAFS’ye karşı bir kariyer gecesi geçirdi, çünkü öldürmeler (13) ve bloklarda (9) kariyer rekorları kırdı. Dokuz bloğu, 2008’den bu yana bir Lady Chap’in üçüncü en yüksek tekli maç toplamına denk geldi (LCU için aynı süre boyunca beş setlik bir maç için en yükseğine bağlandı). Blok toplamı, o zamandan beri LCU’nun en yüksek seviyesidir. Adaçayı Zinciri 23 Ekim 2021’de dokuz maça çıktı. Dalland, iki LSC maçında 1.57 ile set başına bloklarda LSC oyununda ikinci.


Aaliyah Gri set başına 2.71 öldürme ve set başına 3.14 sayı ortalaması ile LCU’nun DBU’ya karşı aktif kariyer lideridir. Adaçayı Zinciri üç kariyer toplantısında (Kaitlyn Mayo .86 ile set başına bloklar halinde açar). Chloe Menard DBU’ya karşı set başına ortalama 0.43 as servis edilir ve oynanan üç ila iki maç vardır. Kendall Mahaney DBU’ya karşı set başına ortalama 3.7 sayı (iki maçta toplam 26 sayı).


– UT Tyler’a karşı aktif kariyer numaraları Kiana Fallaha LCU, 8 Eylül’de UT Tyler’a karşı 11 öldürme performansının ardından set başına 3.0 puanla liderdi. Set başına ortalama 2.75 öldürme yaptı. Aaliyah Gri iki kariyer toplantısında 14 kişiyi öldürdü. Kendall Mahaney iki maçta dört asa sahip (set başına 0,5) ve set başına ortalama 5.1 sayı (UTT’ye karşı toplam 41 sayı). Adaçayı Zinciri UTT’ye karşı üç kariyer maçında 10 blok (set başına 1.11) ile LCU’yu yönetiyor. Zincir ve Mady McCully UTT’ye karşı tüm zamanların üç karşılaşmasında da oynayan tek Lady Chaps.

Leave a Comment