Xbox Game Pass Bugün 3 Yeni Birinci Gün Oyunu Ekliyor

Xbox Game Pass, heyecanla beklenen bir bağımsız oyun da dahil olmak üzere bugün PC, bulut ve konsollara üç yeni birinci gün başlığı ekliyor.


Xbox Oyun Geçişi yakın zamanda abonelik hizmetine 8 yeni oyunun geleceğini duyurdu ve bunlardan üçü bugün 22 Eylül’de katılacak. Birçoğu için Xbox Game Pass vermeye devam eden hediyedir ve bu, hepsi olduğu gibi bu üç oyun için de geçerlidir. – birinci gün başlıkları.


Birinci gün oyunları belki de Xbox Game Pass’in en büyük gücüdür. Oyuncuların, aksi halde asla yapamayacakları oyunları çıkış gününde ve tarihinde kontrol etmelerini sağlar. Bugünün eklemelerinden biri uzun zamandır bekleniyordu, ancak diğer ikisinin diğer birçok radarı uçurmuş olabileceği mantıklı.

GÜNÜN OYUN VİDEOSU

İLGİLİ: Bu Ay Xbox Game Pass’ten Çıkması Gereken Oyun Sonuçta Kalıyor

Birçok hayran heyecanlandı ve görmeyi bekliyor Balçık Çiftçisi 2 Bugün Erken Erişim/Oyun Önizleme ile girerek Xbox Game Pass’e tıklayın ve birkaç yeni incelik ve diğer özellikler içerir. Bu nedenle, başarılar gibi özelliklere sahip olmadığını ve oyunun önümüzdeki 18 ay boyunca sürekli olarak genişletileceğini belirtmek gerekir. Ancak oyunlar gibi topraklanmış hizmetteki erken erişim başlıklarının potansiyelini gösterin.


Xbox Game Pass Yeni Birinci Gün Eklemeleri

  • SpiderHeck (Konsollar ve PC)
  • Beacon Pines (Bulut, Konsol, PC)
  • Slime Rancher 2 – Oyun Önizlemesi (Bulut, PC, Xbox Series X)

Diğer iki oyun ise SpiderHeck ve Beacon Pines. Şunlar dışında hepsi Game Pass’in tüm yollarında mevcuttur: ÖrümcekHeckhangi Cloud üzerinden oynanamayacak. ÖrümcekHeck düşmanlarını yenmek için lazer kılıçları, el bombaları, roketatarlar ve daha fazlasını kullanarak örümcekleri çevreleyen hızlı tempolu bir oyun oynamayı övünen bir kanepe kooperatifi kavgasıdır. Bu ilginç bir öncül ve Xbox Game Pass’ta buna benzer bir şey yok. Bu sıradaişaret çamları oyuncuların farklı hikaye yolları seçebildiği ve belirli tılsımlar aracılığıyla kararları değiştirebildiği, oyuncuların bir kitabın okuyucusu ve ana karakteri olduğu “sevimli ve ürkütücü” bir anlatı macera oyunudur. Bu bağımsız oyunlar için Xbox Game Pass aracılığıyla ekstra maruz kalma küçümsenemez.

Ancak, bazı günler bazı oyuncular için diğerlerinden daha uygundur. Bugünkü eklemeler bazı hayranlar için tam anlamıyla isabet etmezse, bu ay daha pek çok şey geliyor: Ay Arabaları ve topraklanmış27 Eylül’de tam sürüm, Haydi bir Hayvanat Bahçesi İnşa Edelim ve Valheim (Oyun Önizlemesi) 29 Eylül’de ve Pençe Devriyesi Grand Prix’si 30 Eylül’de.

Xbox Oyun Geçişi aboneler her ay bir avuç yeni oyun alır.

DAHA FAZLA: Xbox Game Pass Aboneleri Hala Yapabiliyorken Görmeden Oynamalı

Leave a Comment