Yankees, Red Sox’a karşı galibiyetle 2022 playoff rıhtımını perçinledi

NEW YORK — Perşembe akşamı Yankee Stadyumu’nda bir kez daha 43.123 tribün doldurdular ve Aaron Judge, vuruşlarını topun kutusuna her soktuğunda ayakta durdular. Ve en sevdikleri süperstar parkta tutulsa da, bu taraftarlar Yankees’in 2022 sonrası sezonda bir yer edindiğine tanık olarak eli boş ayrılmadı.

Yargıç üç kez yürüdü ve Giancarlo Stanton iki koşulu bir homer başlattı ve Josh Donaldson, Yankees’i Red Sox’u geçmek için bir RBI single’ı teslim ederken, 13 maç kala Major League lideri 60’ta kaldı. 5-4, 10 istekada.

Zaferle, Yankees art arda altıncı yıl için bir playoff kulübü – ya da bunu bağlam içinde ifade etmek gerekirse, Hakim’in büyük liglerdeki tam sezonlarının her birine uzanan bir çizgi. Son 28 yılın 24’ünde sezon sonuna ulaştılar.

Hakim, Roger Maris’in tek sezonluk Amerikan Ligi puanını dokuzuncu vuruşta eşitlemek için bir teklifte bulundu ve Matt Barnes’ın orta sahasına 404 fit yüksek sesle uçan bir top kaldırdı, ancak Kiké Hernández, duvarın hemen dışındaki uyarı pistinde yakalandı. .

Altıncı sırada derine inen Stanton, bir ön çıkış single’ı ile sekizinci bir ralliyi ateşledi. Pinch koşucusu Tim Locastro ikinci oldu, bir sahada ilerledi ve Harrison Bader’ın maçı 4’te bağlamak için yaptığı fedakarlık sineğinde gol attı.

Jameson Taillon, New York için mükemmel bir başlangıç ​​yaptı ve altı golsüz vuruşta dört vuruş yaptı. Sağ elini kullanan oyuncu bir yürüdü ve oyunu boğa güreşine çevirmeden önce sekizi vurdu. Clarke Schmidt, Triston Casas’a solo bir homer ve Boston’u 4-3 öne geçiren Reese McGuire’a bir çimdik vuruşlu üç koşu homer’dan vazgeçti.

Leave a Comment