Yer: İstanbul! Kurnaz sürücüler kural tanımaz! Her türlü taktiği kullanıyorlar.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da sürücüler trafik kurallarına uymamaya devam ediyor. Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde park yasağı olmasına rağmen sürücüler ceza almamak için araçlarını park edip plakalarını kapattı. Bir sürücünün aracını görüntüleyen muhabir, araçlar trafiğe neden olurken vatandaşları isyan ettirdi. ‘Trafik polisi misiniz?’ tepki gösterdi.

PARK YASAĞI KURALINI İHLAL EDERLER

İstanbul Gaziosmanpaşa Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde park yasağı olmasına rağmen birçok sürücü bu kuralı ihlal ediyor. Üstelik ceza almamak için tabaklarını kapatıyorlar. Kimisi küçücük bir karton parçasıyla, kimisi kağıtla, kimisi zarfla, hatta sandalyeyle… Sürücüler hem park yasağını ihlal ediyor hem de EDS’nin ceza kesmemesi için her türlü taktiği uyguluyor.

2

’10 DAKİKALIK YOLU 1 SAATTE BİTİRDİK’

Vatandaşlar bu duruma isyan etti. Mahalle sakini, 10 dakikalık yolu 1 saatte bitirdiklerini ifade etti.

3

‘Başka yer yok’

Plakasının bir kısmını kapatan bir kişi ceza almamak için plakasını kapattığını ve aracını park edecek başka bir yer olmadığını ifade etti.

4

‘TRAFİK POLİSİSİ MİSİNİZ?’

Bir aracın sürücüsü, plakası kapatılan aracını gören muhabire, ‘Sen trafik polisi misin?’ diye sordu. tepki gösterdi. Sürücü, ‘Bu doğru mu’ sorusuna ‘Doğru mu, değil mi’ cevabını verdi.

5

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Müjde 19 saat sonra geldiMüjde 19 saat sonra geldi
Alper Taş gözaltına alınırken ortalık karıştı!  Adliye önünde hareketli anlarAlper Taş gözaltına alınırken ortalık karıştı! Adliye önünde hareketli anlar
Ekrem İmamoğlu davasında flaş gelişmeEkrem İmamoğlu davasında flaş gelişme

Leave a Comment